Menu

Comandante C40 MK3 Nitro-Blade Red Sonja młynek ręczny

Cechy produktu

  • Producent Comandante 

Opis

Comandante C40 MK3 Nitro-Blade Red Sonja

Comandante C40 Zebra to ręczny żarnowy młynek z super-starannie tworzonymi żarnami ze stali nierdzewnej wzmocnionej azotem. Jest niezastąpionym narzędziem każdego baristy. Coraz częściej sięgają po niego na dodatek progresywni home-bariści.

Młynek jest niezastąpiony w zastosowaniu do najróżniejszych metod parzenia. Stopień mielenia przestawisz szybko. Mielisz do przelewu? Zajmie to kilka chwil - Comandante jest super-szybki.
Masz ekspres ciśnieniowy? Comandante poradzi sobie rewelacyjnie - jest super-staranny.
Rano pijesz kawę z kawiarki i później z Chemexa? AeroPress'a? Młynek poradzi sobie z każdym typym mielenia. Nie bez powodu jest marzeniem wielu zwolenników naprawdę korzystnej kawy.

Design

Najwyższy kanon wykonania, tak jak materiały użyte do produkcji tych młynków powodują, iż trudno o udoskonalonej jakości młynek.
Korpus młynka tworzony jest ze stali nierdzewnej. Pokryty jest warstwą okleiny z drewna. Wysoka jakość wykończenia nadaje młynkowi unikalny styl.

Jego kształt i wielkość bardzo ułatwia wykorzystywanie młynka - trzyma się go pewnie i wygodnie.
Podobnie rączka do mielenia, zakończona drewnianym uchwytem - jest idealnie wyprofilowana, przez co mielenie nie sprawia żadnych trudności. Przeciwnie, wykorzystywanie C40 to niezwykła przyjemność.

Dlaczego powinieneś wybrać Comandante C40

Trzecia generacja młynka jest sumą udoskonaleń poprzednich wersji i długich badań nad dostarczeniem młynka, który perfekcyjnie sprawdza się w każdej sytuacji. W prosty sposób przestawisz go z poziomu espresso np. Do Chemexa. C40 jest w stanie zmielić ziarna pod każdą metodę parzenia!

  • C40 są uznawane za najlepsze młynki na świecie.
  • Cenią je sobie zarówno profesjonaliści (nieraz widzimy je w użyciu w kawiarniach speciality), jak również home-bariści poszukujący najwyższej jakości.
  • Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom technologicznym młynki Cmnadante oferują bardzo pokaźny zakres mielenia i niełatwą do uzyskania powtarzalność (wyśmienicie utrzymana miałkość).
  • Żarna są nad wyraz ostre i zrównoważone, dzięki temu mielenie odbywa się równo i płynnie.
  • Poziom retencji jest śladowy.
  • Regulacja poziomu mielenia odbywa się poprzez obroty pokrętła umieszczonego pod żarnami - wystarczy odkręcić zbiornik na kawę.

Pojemnik na zmieloną kawę, jak też dodatkowy zbiornik z zakrętką, wyprodukowane są z wysokiej jakości, grubego szkła.
W pojemnikach gromadzi się 40 gramów kawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.