Menu

Comandante - C40 MK4 Alpine Lagoon, Nitro Blade - Młynek ręczny

Cechy produktu
  • Producent Comandante 
Opis
Comandante - C40 MK4 Alpine Lagoon, Nitro Blade - Młynek ręczny

MK4 - to nowa wersja kultowego już młynka do kawy, przez wielu uważanego za najlepszy ręczny młynek świata. W wersji MK4 wprowadzono kilka ważnych innowacji:

- Nowa forma i materiał części stabilizacji żarna
- wyeliminowano problem blokujących się ziaren i powiększono pojemność młynka.
- Każdy młynek posiada dwa słoiczki na zmieloną kawę: jeden słoik z brązowego szkła oraz jeden z transparentnego polimeru. Słoiczek z polimeru jest lekki i bardziej wytrzymały, może też służyć jako kubek.
- nowe opakowanie, które lepiej zabezpiecza młynek.

Młynki Comandante są znane z wysokiej jakości, trwałych i wydajnych młynków ręcznych. Wytwarzany dla prawdziwych zwolenników kawy i koneserów kawy speciality. Młynek ręczny Comandante C40 to stylowe, a równocześnie mocne, skrupulatne narzędzie o wysokiej jakości. Żarna Nitro Blade są dostosowywane dla ponad 60 rodzajów mielenia, pasujących do wszystkich metod parzenia.


Żarna przecinają ziarna kawy, by uzyskać nad wyraz precyzyjny i szczególnie jednorodny mielenie, pozostawiając jednocześnie najmniejszą ilość pyłu. Zarówno pierścień, jak i rdzeń są wycięte z litego bloku wysokostopowej stali rdzoodpornej o wysokiej zawartości azotu, dzięki czemu ostrze nitro jest ostre i konkretne, z wyśmienitym utrzymywaniem krawędzi i opornością na zużycie. Żarna Nitro Blade nie wywołują korozji i wspaniałą sprawność cięcia.


Materiały:

- Żarna: opatentowana wysokostopowa stal nierdzewna o wysokiej zawartości azotu

- Korpus leja: stal nierdzewna, okleina drewniana

- Oś i korba: stal nierdzewna
- Gałka korby: 100% naturalne drewno dębowe
- Słoik do mielenia: szkło (mieści około 40 g.)
- Łożyska osi: 2x mikro łożysko kulkowe ze stali rdzoodpornej z gumowymi uszczelkami
- Kolor: Blade Black

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.