Menu

Comandante - C40 MK4, American Cherry, Nitro Blade - Młynek ręczny

Cechy produktu

  • Producent Comandante 

Opis

Comandante -C40 MK4 Nitro Blade American Cherry - Młynek ręczny

MK4 - to nowa wersja kultowego już młynka do kawy, poprzez wielu uważanego za najlepszy ręczny młynek świata. W wersji MK4 wprowadzono kilka ważnych innowacji:

- Nowa forma i materiał części stabilizacji żarna
- wyeliminowano problem blokujących się ziaren i powiększono objętość młynka.
- Każdy młynek zawiera dwa słoiczki na zmieloną kawę: jeden słoik z brązowego szkła, a także jeden z przezroczystego polimeru. Słoiczek z polimeru jest lekki i bardziej wytrzymały, może również służyć jako kubek.
- nowe opakowanie, które lepiej zabezpiecza młynek.

Młynki Comandante są znane z wysokiej jakości, trwałych i wydajnych młynków ręcznych. Tworzony dla prawdziwych wielbicieli kawy i koneserów kawy speciality. Młynek ręczny Comandante C40 to stylowe, a jednocześnie konkretne, staranne narzędzie o wysokiej jakości. Żarna Nitro Blade są regulowane dla ponad 60 rodzajów mielenia, pasujących do wszystkich metod parzenia.

Żarna przecinają ziarna kawy, by uzyskać stanowczo skrupulatny i szczególnie jednolity mielenie, pozostawiając równocześnie najmniejszą liczba pyłu. Jednocześnie pierścień, jak i rdzeń są wycięte z litego bloku wysokostopowej stali rdzoodpornej o wysokiej zawartości azotu, dzięki czemu ostrze nitro jest ostre i potężne, z perfekcyjnym utrzymywaniem krawędzi i wytrzymałością na zużycie. Żarna Nitro Blade nie wywołują korozji i perfekcyjną efektywność cięcia.

Materiały:

- Żarna: zastrzeżona wysokostopowa stal nierdzewna o wysokiej zawartości azotu
- Korpus leja: stal nierdzewna, okleina drewniana
- Oś i korba: stal nierdzewna
- Gałka korby: 100% naturalne drewno dębowe
- Słoik do mielenia: szkło i polimer
- Łożyska osi: 2x mikro łożysko kulkowe ze stali rdzoodpornej z gumowymi uszczelkami
- Kolor: American Cherry
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.