Menu

Młynek do kawy COMANDANTE C40 Mk3 Nitro Blade (żarnowy; kolor czarny)

Cechy produktu
  • Producent COMANDANTE 
  • Przeznaczenie do kawy 
Opis
Comandante C40 MK3 Nitro-Blade Black

Comandante C40 Zebra to ręczny żarnowy młynek z super-skrupulatnie wytworzonymi żarnami ze stali rdzoodpornej wzmocnionej azotem. Jest niezastąpionym narzędziem każdego baristy. Coraz częściej sięgają po niego jeszcze progresywni home-bariści.

Młynek jest niezastąpiony w zaimplementowaniu do zróżnicowanych metod parzenia. Stopień mielenia przestawisz szybko. Mielisz do przelewu? Zajmie to kilka chwil - Comandante jest super-szybki.
Masz ekspres ciśnieniowy? Comandante poradzi sobie wspaniale - jest super-skrupulatny.
Rano pijesz kawę z kawiarki i później z Chemexa? AeroPress'a? Młynek poradzi sobie z każdym typym mielenia. Nie bez powodu jest marzeniem wielu wielbicieli naprawdę dobrej kawy.

Design

Najwyższy standard wykonania, tak jak materiały użyte do produkcji tych młynków sprawiają, iż trudno o udoskonalonej jakości młynek.
Korpus młynka tworzony jest ze stali rdzoodpornej.

Młynek w kolorze czarnym.

Czarny odcień dodaje młynkowi ekskluzywnego wyglądu, ale też jest nad wyraz uniwersalny.


Jego kształt i wielkość niezwykle ułatwia używanie młynka - trzyma się go pewnie i wygodnie.
Podobnie rączka do mielenia, zakończona drewnianym uchwytem - jest doskonale wyprofilowana, przez co mielenie nie sprawia żadnych trudności. Przeciwnie, używanie C40 to niezwykła przyjemność.

Dlaczego powinieneś wybrać Comandante C40

Trzecia generacja młynka jest sumą udoskonaleń poprzednich wersji i długich badań nad dostarczeniem młynka, który nadzwyczajnie sprawdza się w każdej sytuacji. W prosty sposób przestawisz go z poziomu espresso np. Do Chemexa. C40 jest w stanie zmielić ziarna pod każdą metodę parzenia!

  • C40 są uznawane za najlepsze młynki na świecie.
  • Cenią je sobie zarówno profesjonaliści (często widzimy je w użyciu w kawiarniach speciality), jak również home-bariści poszukujący najwyższej jakości.
  • Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom technologicznym młynki Cmnadante proponują niezwykle znaczny zakres mielenia i skomplikowaną do uzyskania powtarzalność (wyśmienicie utrzymana miałkość).
  • Żarna są bardzo ostre i stabilne, dzięki czemu mielenie odbywa się równo i płynnie.
  • Poziom retencji jest minimalny.
  • Regulacja poziomu mielenia odbywa się poprzez obroty pokrętła umieszczonego pod żarnami - starczy odkręcić zbiornik na kawę.

Pojemnik na zmieloną kawę, jak także dodatkowy zbiornik z zakrętką, wytworzone są z wysokiej jakości, grubego szkła.
W pojemnikach mieści się 40 gramów kawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.