Menu

Młynek do pieprzu 22cm Peugeot Paris Chef U-Select inox (PG-32494)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do soli, do pieprzu 

Opis

PEUGEOT PARIS CHEF - Młynek do pieprzu 22 cm INOX U'Select

Peugeot to prestiżowa marka najwyższej jakości młynków do kawy, pieprzu, akcesoriów do win i szkła do alkoholi, która istnieje od 1840 roku. Firma słynie najbardziej z wysokiej jakości młynków do pieprzu i kawy. Charakteryzyją się one najwyższą precyzją wykonania, elegancją i funkcjonalnością. Młynki posiadają zastrzeżony system ustawienia dowolnej grubości mielenia U’Select. Do produkcji kieliszków użyto najwyższej jakości szkła kryształowego bezołowiowego.

obszerniejsza faza cyklu produkcyjnego młynków odbywa się w fabryce w Quingey znajdującej się w departamencie Doubs w Burgundii. Pozwala to na pełną kontrolę procesu produkcyjnej, dzięki temu mechanizmy mielące objęte są dożywotnią gwarancją. Autorskie mechanizmy mielące w młynkach PEUGEOT asygnowane sa do każdego typu przypraw. I tak młynki do soli, mogą mielić sól grubą, morską czy kamienną. Młynki do pieprzu wyposażone są w specjalny mechanizm o spiralnych zarysie zaren co zezwala na adekwatne wprowadzenie ziaren i ich zmielnie.

W młynkach PEUGEOT stopień zmielenia ziaren można ustawić przy pomocy płynnej regulacji, a w tych, które mają system U-Select regulacji odbywa sie przez ustawienie jednego z 6 poziomów.

Drewno, z którego stworzone są młynki certyfikat PEFC i w większości pochodzi z lasów regionu Franche-Comte, a użyte do malowania farby są wyłącznie bezrozpuszczalnikowe.

Materiał:

  • stal nierdzewna

rozmiary:

  • wysokość 22 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.