Menu

Młynek do pieprzu 40cm Peugeot Paris U-Select bordowy (PG-23669)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

Młynek Paris w wersji do soli i pieprzu. Młynek produkowany z drewna bukowego (lakierowane) oraz stali rdzoodpornej.

Warto zaznaczyć, iż drewno bukowe zasadnicze właściwości bakteriobójcze, wysoką trwałość i niepodatność na najróżniejszego rodzaju zarysowania, czy wgniecenia. A dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący (stal nierdzewna) jest potwierdzeniem, iż do produkcji młynków użyto najwyższej jakości tworzyw. Dbając o to,kupujący poprzez długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji".

Młynki posiadają mechanizm mielący U-Select* Dzięki 6-stopniowej skali mielenia uzyskać możemy znikomy pyłek lub nieco grubsze ziarna. Każdy młynek daje nam możliwość regulacji grubości mielenia przypraw. Podczas odpowiedniej eksploatacji ząbki ścierające pozostają świetnie ostre. Trafnie wyprofilowany młynek komfortowo leży w rąk. Z łatwością uzupełnimy przyprawę. A jak wiadomo, to te świeżo zmielone, wzbogacą potrawę o wyraźny aromat i oryginalny smak! Nic, tylko gotować!:)

ponadto: w dbałości o społeczeństwo i środowisko do produkcji wykorzystuje się drewno, pozyskane z lasu w sposób odpowiedzialny i stabilny (dokument PEFC).
* jeśli zaznaczono to w nazwie produktu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.