Menu

Młynek do soli 23cm Peugeot Vittel (PG-18252)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do soli 

Opis

Młynek z serii Vittel do soli (w kryształach) oraz do pieprzu (w ziarnach) wyśmienicie sprawdza się w duecie, wytwarzając czarujący komplet. Młynki mają także logo producenta, który daje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Można być więc pewnym, iż materiał użyty do produkcji jest najwyższej jakości, co pozwala Klientom poprzez długie lata radować się „francuską nutą elegancji".

Młynek został adekwatnie wyprofilowany, dzięki czemu komfortowo leży w rąk a łatwość stosowania powoduje, iż gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze:) Zaletą posiadania młynków jest mechanizm, który pozwala nam regulować grubość mielenia. Możemy zdecydować się na zmielenie przyprawy i uzyskać niewielki pyłek, albo nieco grubsze ziarna. Pamiętając o tym, iż już niewielka szczypta świeżo zmielonych przypraw potrafi odmienić potrawy - nadać stosownego smaku i wyraźnego aromatu.

Do produkcji młynków Vittel użyto akrylu i stali rdzoodpornej. Mechanizm w środku wykonano ze stali rdzoodpornej, pozostała część jest przejrzysta - z akrylu. Wpływa to na funkcjonalność - możemy bowiem stale kontrolować ilość i wariant przyprawy. Młynki urzekają też swoim designem, gdzie konwencjonalne rozwiązania wcale nie ustępują miejsca postępowemu szaleństwu - wręcz przeciwnie, perfekcyjnie współgrają, wytwarzając duet, który będzie rewelacyjnym gadżetem w każdej kuchni!
Młynki dostępne w wymiarach: 16cm, 23cm, 30cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.