Menu

Młynek do soli 40cm Peugeot Paris U-Select drewno bukowe (PG-23430)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do soli 

Opis

Młynek Paris w wersji dla soli i pieprzu. Młynek wytwarzany z drewna bukowego (lakierowane), a także stali nierdzewnej. Paris to flagowy model wśród młynków, które stworzone został poprzez wytworną, francuską producenta, Peugeot.

Warto zaznaczyć, iż drewno bukowe stanowcze cechy bakteriobójcze, wysoką trwałość i niepodatność na rozmaitego typu zarysowania, czy wgniecenia. A dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący (stal nierdzewna, zaletą jest oporność na korozję) jest potwierdzeniem, że do produkcji młynków użyto najwyższej jakości tworzyw. Dbając o to,konsumenci poprzez długie lata mogli radować się "francuską nutą elegancji".

Młynki mają mechanizm mielący U-Select. Dzięki 6-stopniowej skali mielenia uzyskać możemy niepokaźny pyłek lub nieco grubsze ziarna. Każdy młynek daje nam możliwość regulacji grubości mielenia przypraw. W trakcie optymalnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają perfekcyjnie ostre. Odpowiednio wyprofilowany młynek komfortowo leży w dłoni. Z łatwością uzupełnimy przyprawę. A jak wiadomo, to te świeżo zmielone, wzbogacą potrawę o wyraźny aromat i unikalny smak! Nic, tylko gotować!:)

ponadto: w trosce o społeczeństwo i środowisko do produkcji wykorzystuje się drewno, pozyskane z lasu w sposób odpowiedzialny i stabilny (dokument PEFC).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.