Menu

Młynek do soli Peugeot Madras U-Select 21cm czekoladowy (PG-25236)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do soli 

Opis

Ręczny młynek z kolekcji MADRAS wykonany z drewna i stali nierdzewnej (oporność na korozję). Dostępny w wersji do pieprzu albo soli. Demonstruje się elegancko. Młynki zostały odpowiednio wyprofilowane, co wpływa na sposób ich wykorzystywania: wygodnie leży w rąk. Z łatwością je uzupełnisz, starczy zdjąć magnetyczną nasadkę.

Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób klasyczny (płynna regulacja), bądź w sytuacji młynków z mechanizmem U-Select przez dobór jednego z 6 poziomów grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie), a także na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. W trakcie adekwatnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają doskonale ostre.

Postaw na młynek producenta Peugeot. Oferuje dożywotnią gwarancję na mechanizm mielący. Do produkcji młynków użyto najwyższej jakości tworzyw. Dbając o to,kupujący przez długie lata mogli cieszyć się "francuską nutą elegancji". Satysfakcja gwarantowana:)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.