Menu

Młynek do soli z drewna oliwnego Peugeot Fidji Olivier 20 cm (PG-33835)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do soli 

Opis

Młynki Fidji przystępne w wersji z mechanizmem do pieprzu, bądź soli. Mechanizm mielący niepodatny na korozję. Cykl uzupełnienia przypraw jest bardzo prosty - napełniane są od góry. Młynki zostały optymalnie wyprofilowane, co wpływa na wygodę ich użytkowania. Prezentują się elegancko. Do produkcji użyto drewna oraz stali rdzoodpornej.
Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób tradycyjny (płynna regulacja), bądź w sytuacji młynków z mechanizmem U-Select poprzez wybór jednego z 6 poziomów grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie), a także na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. Podczas odpowiedniej eksploatacji ząbki ścierające pozostają nadzwyczajnie ostre.
rozmiary młynków: 12cm, 15cm, 20 cm.
rodzaje młynków: czarny, czarny mat, Olivier.
tradycyjna forma połączona z niejednorodną strukturą drewna oliwnego (wersja Olivier) sprawia, że każdy z młynków jest inny, specyficzny. Co jest ich atutem?
Miłośnicy natury już pewnie zauważyli piękno, które tkwi w wyrazistych słojach drewna (obudowa młynka).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.