Menu

Młynek ręczny COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Alpine Lagoon

Cechy produktu
  • Producent COMANDANTE 
Opis

Kultowy młynek ręczny Comandante C40 MK4. Nowa wersja młynka, który przez wielu uważany jest za najkorzystniejszy młynek ręczny świata.

W wersji MK4 zmodyfikowano formę i materiał składników stabilizujących żarna, co rozszerzyło ich solidność i wyeliminowało możliwość blokowania ziaren (co mogło wystąpić we wcześniejszej wersji - MK3). Poza tym powiększono objętość młynka oraz jeden szklany pojemnik zastąpiono pojemnikiem z polimeru, co powiększyło jego wytrzymałość i zmniejszyło wagę (w kontraście do szklanego pojemnika). aktualnie więc w pakiecie znajdują się dwa rozmaite zbiorniki na kawę - jeden z brązowego szkła, drugi zaś z przeźroczystego tworzywa nienaturalnego.
Wersja MK4 pakowana jest w odnowione opakowanie.

Sercem młynka są specjalnie opracowane, precyzyjne żarna stworzone ze stali nierdzewnej utwardzonej azotem, dzięki czemu długo zachowują ostrość. Geometria żaren jest rezultatem wieloletniej pracy i ulepszeń zespołu projektantów Comandante. Wysoka ostrość, precyzja wykonania, a także perfekcyjna stabilizacja żaren zagwarantuje równe, płynne mielenie, co pozwala wydobyć z kawy pełnię aromatu oraz unikatowy, czysty smak kawy.

Grubość mielenia może być regulowana w szerokim zakresie, do różnych metod zaparzania, co czyni go szczególnie uniwersalnym. Młynek umożliwia mielenie kawy jednocześnie do espresso, jak i do metod alternatywnych takich jak Chemex, Drip czy Aeropress. Regulacja grubości mielenia odbywa się za pomocą komfortowego pokrętła umieszczonego pod żarnem.

Młynek znamionuje się niepowtarzalnym designem i najwyższą jakością. Do wykonania młynka użytkowane są wyłącznie najlepsze materiały. Korpus wyprodukowany jest ze stali nierdzewnej malowanej i utwardzanej metodą proszkową, w kolorze żywo-niebieskim (alpejska laguna - alpine lagoon). Praktyczna rączka jest zakończona drewnianym uchwytem. Jeden zbiornik na kawę wyprodukowany został z grubego, brązowego szkła, drugi - z lekkiego, przeźroczystego polimeru. Zbiornik pomieści do 40g kawy, co jest odpowiednią ilością na około 4 filiżanki kawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.