Menu

Młynek ręczny COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Liquid Amber

Cechy produktu
  • Producent COMANDANTE 
Opis

Kultowy młynek ręczny Comandante C40 MK4. Nowa wersja młynka, który poprzez wielu uważany jest za najkorzystniejszy młynek ręczny świata.

W wersji MK4 zmieniono formę i materiał części stabilizujących żarna, co powiększyło ich odporność i wyeliminowało możliwość blokowania ziaren (co mogło wystąpić we wcześniejszej wersji - MK3). Poza tym rozszerzono pojemność młynka, a także jeden szklany pojemnik zastąpiono pojemnikiem z polimeru, co powiększyło jego solidność i zmniejszyło wagę (w kontraście do szklanego pojemnika). obecnie więc w komplecie znajdują się dwa najróżniejsze zbiorniki na kawę - jeden z brązowego szkła, drugi zaś z przeźroczystego tworzywa sztucznego.
Wersja MK4 pakowana jest w odnowione opakowanie.

Sercem młynka są specjalnie opracowane, dokładne żarna wytworzone ze stali nierdzewnej utwardzonej azotem, dzięki temu długo zachowują ostrość. Geometria żaren jest skutkiem wieloletniej pracy i ulepszeń zespołu projektantów Comandante. Wysoka ostrość, precyzja wykonania i doskonała stabilizacja żaren zapewnia równe, płynne mielenie, co pozwala wydobyć z kawy pełnię aromatu, a także wyjątkowy, czysty smak kawy.

Grubość mielenia może być regulowana w szerokim zakresie, do przeróżnych metod zaparzania, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym. Młynek zezwala na mielenie kawy równocześnie do espresso, jak i do metod alternatywnych takich jak Chemex, Drip czy Aeropress. Regulacja grubości mielenia odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła umieszczonego pod żarnem.

Młynek cechuje się oryginalnym designem i najwyższą jakością. Do wykonania młynka stosowane są wyłącznie najkorzystniejsze materiały. Korpus produkowany jest ze stali nierdzewnej pokrytej metodą proszkową. Korpus jest w kolorze płynnego bursztynu (brązowy). Poręczna rączka jest zakończona drewnianym uchwytem. Jeden zbiornik na kawę wytworzony został z grubego, brązowego szkła, drugi - z lekkiego, przeźroczystego polimeru. Zbiornik pomieści do 40g kawy, co jest odpowiednią ilością na około 4 filiżanki kawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.