Menu

Młynek ręczny COMANDANTE C40 MK4 Nitro Blade Red Sonja

Cechy produktu
  • Producent COMANDANTE 
Opis

Kultowy młynek ręczny Comandante C40 MK4. Nowa wersja młynka, który przez wielu uważany jest za najlepszy młynek ręczny świata.

W wersji MK4 zmieniono formę i materiał elementów stabilizujących żarna, co zwiększyło ich odporność i wyeliminowało możliwość blokowania ziaren (co mogło wystąpić we wcześniejszej wersji - MK3). Poza tym powiększono pojemność młynka, a także jeden szklany pojemnik zastąpiono pojemnikiem z polimeru, co zwiększyło jego wytrzymałość i zmniejszyło wagę (w porównaniu do szklanego pojemnika). obecnie więc w pakiecie znajdują się dwa różne zbiorniki na kawę - jeden z brązowego szkła, drugi zaś z przeźroczystego tworzywa nienaturalnego.
Wersja MK4 pakowana jest w odnowione opakowanie.

Sercem młynka są specjalnie opracowane, dokładne żarna stworzone ze stali rdzoodpornej utwardzonej azotem, dzięki temu długo zachowują ostrość. Geometria żaren jest wynikiem wieloletniej pracy i ulepszeń zespołu projektantów Comandante. Wysoka ostrość, precyzja wykonania i perfekcyjna stabilizacja żaren zagwarantuje równe, płynne mielenie, co pozwala wydobyć z kawy pełnię aromatu, a także unikatowy, czysty smak kawy.

Grubość mielenia może być regulowana w szerokim zakresie, do różnorodnych metod zaparzania, co czyni go istotnie uniwersalnym. Młynek zezwala na mielenie kawy zarówno do espresso, jak i do metod alternatywnych takich jak Chemex, Drip czy Aeropress. Regulacja grubości mielenia odbywa się przy pomocy wygodnego pokrętła umieszczonego pod żarnem.

Młynek cechuje się specyficznym designem i najwyższą jakością. Do wykonania młynka stosowane są wyłącznie najlepsze materiały. Korpus wytwarzany jest ze stali rdzoodpornej pokrytej okleiną drewnianą w odcieniu czerwonym. Użyteczna rączka jest zakończona drewnianym uchwytem. Jeden zbiornik na kawę tworzony został z grubego, brązowego szkła, drugi - z lekkiego, przeźroczystego polimeru. Zbiornik pomieści do 40g kawy, co jest odpowiednią ilością na około 4 filiżanki kawy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.