Menu

Młynek ręczny do kawy Timemore C2 BIAŁY

Cechy produktu

  • Producent TIMEMORE 
  • Przeznaczenie do kawy 

Opis

Timemore C2 to kompaktowy, ręczny młynek do kawy. Korpus młynka został wytworzony z jednego kawałka aluminium, co że młynek jest mocny i trwały. Młynek ma ergonomiczny zarys dzięki temu jego stosowanie jest przystępne i przyjemne.

Młynek został wyposażony precyzyjnie wykonane żarna z utwardzonej stali rdzoodpornej. Żarna zostały zamocowane przy pomocy 2 łożysk, co zagwarantuje im wysoką stabilność i przekłada się na równy przemiał.

Młynek Timemore C2 proponuje obfity zakres regulacji grubości przemiału, dzięki temu jest wyjątkowo uniwersalny. Grubość przemiału ustawia się za pomocą pokrętła pod dolnym żarnem. 12-stopniowa podziałka z usprawnia ustawienie optymalnej grubości mielenia do pożądanej metody parzenia.

Jednorazowo młynek pomieści około 25g kawy co jest odpowiednią ilością na około 2-3 filiżanki kawy. W komplecie znajduje się dodatkowo poręczne etui upraszczające transport młynka i broniące go przed uszkodzeniami,, a także szczoteczka do czyszczenia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.