Menu

Młynek z drewna oliwnego do pieprzu Peugeot Fidji Olivier 20 cm (PG-33828)

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 
  • Przeznaczenie do pieprzu 

Opis

Młynki Fidji przystępne w wersji z mechanizmem do pieprzu, bądź soli. Mechanizm mielący niepodatny na korozję. Cykl uzupełnienia przypraw jest nad wyraz prosty - napełniane są od góry. Młynki zostały odpowiednio wyprofilowane, co wpływa na wygodę ich wykorzystywania. Prezentują się elegancko. Do produkcji użyto drewna, a także stali nierdzewnej.
Ustawienie grubości mielenia w młynkach Peugeot odbywa się w sposób tradycyjny (płynna regulacja), bądź w sytuacji młynków z mechanizmem U-Select poprzez wybór jednego z 6 stopni grubości mielenia. Stopień mielenia wpływa na intensywność (grubsze mielenie) i na aromat (drobniejsze mielenie) potraw. W trakcie adekwatnej eksploatacji ząbki ścierające pozostają perfekcyjnie ostre.
rozmiary młynków: 12cm, 15cm, 20 cm.
rodzaje młynków: czarny, czarny mat, Olivier.
konwencjonalna forma połączona z niejednorodną strukturą drewna oliwnego (wersja Olivier) sprawia, że każdy z młynków jest inny, unikalny. Co jest ich atutem?
Miłośnicy natury już pewnie zauważyli piękno, które tkwi w wyrazistych słojach drewna (obudowa młynka).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.