Menu

Moneta - Yes! Naczynie na indukcję, 24 cm

Cechy produktu

  • Producent Peugeot 

Opis

Moneta to włoska producent, założona w 1875 roku. Początki producenta związane były z produkcją porcelanowych i emaliowanych naczyń wysokiej jakości. W latach 60. XX wieku Moneta jako pierwsza firma we Włoszech wprowadziła technikę powłok non-stick w glazurowanych naczyniach z aluminium.

Z kolei w roku 2008 wprowadzone zostały powłoki ceramiczne. W ofercie włoskiej firmy Moneta wyszukamy nie tylko patelnie,dodatkowo garnki, rondle i brytfanny. Do dzisiaj produkty marki Moneta wytwarzane we Włoszech są symbolem najwyższej jakości oraz sprawdzonych technice.Yes!

to seria naczyń z warstwą z dodatkiem minerałów Artech® Stone Ultra, która wygląda jak kamienna. Jest nieprzywieralna oraz nad wyraz oporna na ścieranie. Kolejną zaletą naczyń Yes! jest aluminiowy korpus o gr.

3,5 mm, dzięki któremu ciepło jest równomiernie rozprowadzane, a naczynie energooszczędne.Dno Net Induction ma właściwości ferromagnetyczne: patelnie nadają się do wykorzystania na kuchence indukcyjnej. Co ważne, żaden z tworzyw nie gromadzi zgubnych związków: PFOA, niklu, metali ciężkich ani BPA, a naczynia są wykonane we Włoszech.właściwości:- korpus wytworzony z aluminium grubości 3,5 mm – dobre rozprowadzanie ciepła,- z zewnątrz lakierowane dla obszerniejszej ochrony,- we wnętrzu powłoka ARTECH® STONE Ultra przypominająca kamień, nieprzywieralna i nad wyraz niepodatna na ścieranie, z dodatkiem minerałów,- dno Net Induction ze stali ferromagnetycznej – jego elementem jest stalowa siatka przypasowana do powiększalności grzejnej dna,- naczynie adekwatne na kuchenki: indukcyjne, gazowe i elektryczne,- energooszczędne,- uchwyty z miłego w dotyku bakelitu, dekorowane białymi liniami,- naczynie nie zwiera: PFOA, niklu, metali ciężkich, BPA,- wytwarzane we Włoszech,- 5 lat gwarancji producenta,- na opakowaniach kod QR, po którego zeskanowaniu otrzymuje się dostęp do 6 przepisów,- można myć w zmywarce w niskich temperaturach przy użyciu łagodnych detergentów.

Uwaga! Mycie w zmywarkach w wysokiej temperaturze może wywoływać zniszczenie powłoki.wymiary: 24 cm (śr.) 19,5 cm (śr. Dna), 11 cm (wys.)objętość: 4,2 lMateriał: aluminium, stal, bakelitKolor: czarnyKolekcja: Yes!Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Moneta w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się w dodatku martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.