Menu

AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki

Cechy produktu
  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
Opis

nowoczesny i smukły, bezramkowy z 3 stron, 21,5-calowy monitor z rozdzielczością Full HD i technologiami ochrony wzroku LowBlue, a także FlickerFree
stylowa budowa i ostry obraz Full HD. Model 22B2AM łączy smukłą konstrukcję bezramkową z 3 stron z interesującą technologią. Można go podłączać do starszych (VGA), a także najnowszych sprzętów (HDMI), co obejmuje komputery, odtwarzacze DVD, a nawet konsole. Pracuj, oglądaj przesyłane strumieniowo video albo graj w gry, korzystając z szerokich kątów oglądania i kojących wzrok technologii LowBlue i FlickerFree.

kompozycja bezramkowa
Poza innowacyjnym i ciekawym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy dużo ekranów jest ustawionych obok siebie.

znaczny kąt oglądania
obfity kąt oglądania zapewnia precyzyjne wyświetlanie kolorów pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nie ma znaczenia, skąd na niego patrzysz, aby zobaczyć idealnie wyświetlone barwy.

HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p i 60 Hz z 2160p (4K).

Rozdzielczość Full HD
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w rewelacyjnej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości albo czytać ostry tekst w użyciach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez zastosowania karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych.

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być zgubne dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje destrukcyjne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.