Menu

AOC Monitor Q34E2A 34 cale IPS HDMIx2 DP Głośniki

Cechy produktu
  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 
Opis

Wysokiej jakości obraz i bogaty pakiet funkcji zwiększających sprawność ekranu 34 QHD
Model Q34E2A został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach i jest wyekwipowany w trójstronnie bezramkową matrycę 34" IPS/3FL o współczynniku kształtu 21:9, jasności 300 cd/m2 oraz rozdzielczości WFHD. Jego bogaty zestaw funkcji proponuje kąt oglądania 178°/178°, pochylaną podstawę, mocowanie VESA, zastosowane głośniki, samoczynne wykrywanie źródła sygnału, a także przyjazne dla wzroku rozwiązania, jak uniemożliwiająca migotaniu technika Flicker-Free i tryb niskiego natężenia niebieskiego światła Low Blue Mode.

kompozycja bezramkowa
Poza innowacyjnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy mnóstwo ekranów jest ustawionych obok siebie.

WFHD Resolution
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli Wide Full HD (WFHD) gwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Panoramiczne proporcje obrazu 21:9 są nadzwyczajne do oglądania filmów w dużym formacie albo grania w najnowsze gry, ale sprawdzają się także podczas pracy.

Głośniki
Dzięki zaimplementowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi, a także współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, żeby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.

Trzyletnia gwarancja
producent AOC udziela na każdy monitor trzyletniej gwarancji, licząc od dnia zakupu. W okresie gwarancyjnym monitory AOC z usterkami produkcyjnymi lub ich wadliwe podzespoły są naprawiane lub wymieniane na koszt firmy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w pełnym oświadczeniu gwarancyjnym AOC.

Flicker Free
technika Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co ogranicza natężenie światła wywołujące migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są w całości ograniczone, wygodnie rozkoszuj się długimi i intensywnymi sesjami grania!

Tryb Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być destrukcyjne dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które wywołują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.

Matryca IPS
Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, aby obraz wyglądał perfekcyjnie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten ekran jest wyposażony w innowacyjną matrycę IPS, która zapewnia wyraźne barwy i obszerny kąt widzenia. Dzięki czemu obraz zawsze jest wspaniały i precyzyjny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na ekran.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.