Menu

IIYAMA Monitor 75cali TE7504MIS-B2AG PureTouch-IR,IPS,24/7,4K,USB-C,7H,S.PC

Cechy produktu
  • Producent IIYAMA 
Opis

ProLite TE7504MIS-B2AG
75-calowy interaktywny ekran dotykowy LCD 4K UHD ze zintegrowanym oprogramowaniem do adnotacji

iiyama TE7504MIS-B2AG to panel produkowany z myślą o edukacji I biznesie. Użytkownicy posiadają do swej dyspozycji 20 punktów dotykowych PureTouch -IR i zintegrowane oprogramowanie iiWare 9.0 (Android OS) obejmujące: aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci (32GB) samego wyświetlacza, oglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikację ScreenSharePro. Panel umożliwia w dodatku odtwarzanie prezentacji, plików video, fotografii, slajdów, plików tekstowych praktycznie w każdym formacie. Teraz z dodatkowym złączem USB-C, które obsługuje najnowsze sygnały video, audio i dotykowe poprzez jeden port oraz zasila urządzenie mocą 65W.

Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) zagwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe barwy. Warstwa antyrefleksyjna w dodatku zapobiega odbijaniu się światła od ekranu. Duży wachlarz wejść wideo i audio zapewnia kompatybilność z wieloma urządzeniami, a możliwość pracy 24/7 w połączeniu ze szklaną warstwą o grubości 3mm zapewniają wysoką odporność i żywotność ekranu.

Do ekranu standardowo dołączany jest moduł WiFi (OWM002), który w połączeniu z aplikacją ScreenSharePro zezwala na udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu różnych urządzeń bezpośrednio na ekranie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.