Menu

IIYAMA Monitor wielkoformatowy 65 cala TE6502MIS-B1AG INFRARED,4K,IPS,Wifi,iiWare9.0

Cechy produktu
  • Producent IIYAMA 
Opis

65-calowy interaktywny wyświetlacz dotykowy LCD 4K UHD ze zintegrowanym oprogramowaniem do adnotacji
Iiyama TE6502MIS-B1AG to panel wyprodukowany z myślą o edukacji i biznesie optymalny do zainstalowania w każdym pomieszczeniu. Ten 65-calowy, 20-punktowy wyświetlacz dotykowy z iiWare 9.0 (system operacyjny Android) obsługuje aplikację Note, przeglądarkę internetową, menedżera plików, dyski w chmurze, WPS Office i ScreenSharePro. Dołączone dwufunkcyjne pióra dotykowe pozwalają na użytkownikom nieskomplikowane nanoszenie adnotacji w rozdzielczości 4K na plikach i treściach wyświetlanych na ekranie, które można zapisać bezpośrednio na urządzeniu USB, w pamięci wewnętrznej 16 GB albo na wybranym dysku w chmurze. Panel umożliwia w dodatku odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych i prawie każdego innego rodzaju treści. Ten wyświetlacz dotykowy jest standardowo wyekwipowany w slot OPS i ma wbudowane głośniki skierowane do przodu. Matryca IPS LED w rozdzielczości 4K UHD (3840x2160), 350cd/m i kontrastem 5000:1 zapewnia perfekcyjne kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Powłoka antyrefleksyjna w dodatku uniemożliwia odbijaniu się światła od ekranu. Pokaźny wachlarz wejść wideo i audio zagwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami. Monitor jest wbudowany w metalową obudowę, a szklaną warstwą o grubości 4mm gwarantują wysoką wytrzymałość i żywotność ekranu. Udostępniaj, streamuj i edytuj treści treści z poziomu rozmaitych sprzętów bezpośrednio na ekranie i zmieniaj spotkania zespołu lub lekcje w łatwą, szybką i bezproblemową interaktywną sesję dzięki dołączonemu modułowi WiFi (OWM002) i aplikacji ScreenSharePro.

technologia dotykowa - Infrared
technologia ta nie opiera się na uzupełniającej nakładce na wyświetlacz, albo specjalnym podłożu ukrytym pod nim i dlatego fizyczne "zużycie" funckji dotykowej jest praktycznie niemożliwe. Technologia infrared zagwarantuje wyśmienitą jakość obrazu. Ponieważ wyświetlacz jest wolny od na(pod)kładek funkcja dotykowa nie wpływa w żaden sposób na specyfikację wyświetlacza.

iiWare
iiWare 9.0 zawiera Notatki, przeglądarkę, Cloud Drive i możliwośc pobrania niektórych aplikacji niezbędnych dla twojej organizacji.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.