Menu

LCD LG 29BN650-B

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 

Opis

zobacz więcej, twórz lepiej

ekran UltraWide Full HD. Ulepsz swoje domowe biuro
Monitor UltraWide Full HD (2560 x 1080) 21:9 gwarantuje o 33% więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki czemu pozwala na komfortowy udział w webinariach z większą liczbą uczestników i wygodne przeglądanie tworzyw.

Lekcje przez internet z szerokim polem widzenia
Zamień pokaźny ekran monitora w wirtualną klasę, w której wydajnie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania.

Koniec z ciągłym przełączaniem okien
Wyświetl raporty i arkusze informacji obok siebie, aby móc je komfortowo oglądać bez przełączania się pomiędzy oknami.

HDR 10. Szczegółowy kontrast
Monitor ten wyekwipowano w technologię HDR 10 (high dynamic range), która przekracza możliwości w zakresie przetwarzania odcieni i jasności klasycznych monitorów, pozwalając w pełni zrealizować wizję artysty na ekranie.

Prawdziwe barwy i obszerny kąt patrzenia
Monitor LG IPS zapewnia wyjątkowo precyzyjne odwzorowanie barw. Szerszy kąt patrzenia sprawia, iż monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy kolorów sRGB.

bogactwo doświadczeń
Ten stylowy w swej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron pozwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego świetnym dopełnieniem jest dźwięk w technice MAXXAUDIO z głośników stereo o mocy 7 W.

Sterowanie za pomocą paru kliknięć
przy pomocy kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą albo zdefiniować podstawowe ustawienia monitora.

Flicker Safe i Reader Mode. Troska o oczy
Funkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu i formuje bardziej komfortowe warunki pracy dla oczu dzięki trybowi Reader Mode, w którym temperatura barwowa ekranu staje się zbliżona do papieru.

Czysty i płynny obraz
technologia AMD FreeSync zapewnia graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Technologia AMD Radeon FreeSync w całości likwiduje rozrywanie i zacinanie obrazu.

Szybsze reagowanie na przeciwników
technika Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki temu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Zaatakuj pierwszy w ciemności
Unikaj snajperów kryjących się w ciemności i szybko uciekaj przed eksplozjami.

Skuteczniejsze celowanie
Cel jest ustawiony na środku, co upraszcza trafienie.

Prostota i wygoda
ekran pozbawiony ramek z 3 stron i rozciągliwa regulacja przechyłu znacznego ekranu, która zezwala na znalezienie adekwatnej pozycji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.