Menu

LCD LG 29WL50S-B

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 

Opis

Rozdzielczość Full HD 21: 9 UltraWide (2560x1080) proponuje o 33% więcej miejsca na ekranie w porównaniu z wyświetlaczem Full HD. Ciesz się webinarem, oglądając większe materiały i większą liczbę uczestników dzięki ekranowi. By w pełni zrealizować wizję twórcy treści, ten monitor jest zgodny ze typowym w branży wysokim zakresem dynamiki HDR 10, obsługując określone poziomy kolorów i jasności, które przekraczają możliwości zwykłych monitorów. Monitor LG IPS wyświetla nienaganną dokładność barw. Dzięki szerszemu kątowi widzenia ekran IPS zapewnia 99% pokrycie spektrum odcieni sRGB. Możesz dostosować obszar roboczy, dzieląc wyświetlacz albo dostosowując podstawowe opcje monitora za pomocą kilku kliknięć myszką. Dzięki technice Radeon FreeSync gracze mogą płynnie poruszać się w prędkich grach wysokiej rozdzielczości. Radeon FreeSync praktycznie usuwa zrywanie ekranu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.