Menu

LG Electronics Monitor wielkoformatowy 50UL3J 400cd/m2 UHD IPS 16/7

Cechy produktu
  • Producent LG Electronics 
Opis

nieprzeciętna jakość obrazu w rozdzielczości Ultra HD
ekran o rozdzielczości UHD zagwarantuje bardzo żywe i realistyczne oraz pozwala dostrzec każdy szczegół. Dodatkowo matryca IPS cechuje się szerokim kątem widzenia, a także gwarantuje wyraźny obraz.

Wyrafinowany smukły wygląd
Urządzenia z tej serii mają cienką ramkę, dzięki czemu wymagają mniej miejsca na instalację. Ponadto gwarantuje to lepsze wrażenia wizualne oraz nadaje wyrafinowany fason, który podciąga błyskotliwość wnętrza, w którym zainstalowano urządzenie.

Wysoka produktywność i system webOS 6.0
Ekrany z kolekcji UL3J działają pod kontrolą systemu LG webOS 6.0, lepszego w SoC i module internetowym, który umożliwia płynne realizowanie kilku zadań jednocześnie. Inteligentna platforma signage LG webOS z instynktownym interfejsem użytkownika umożliwia wygodną pracę.

zróżnicowane czujniki
Inteligentna platforma LG webOS zezwala na rozbudowę funkcjonalności przez podłączenie dodatkowych czujników zewnętrznych, takich jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp. Przez interfejs USB.

Promota funkcjonalne narzędzie LG do zarządzania reklamami
przy pomocy aplikacji LG Promota, którą można pobrać na urządzenie przenośne, bez trudu stworzysz własne materiały promocyjne. Stworzysz internetowy profil swojej firmy zawierający obrazy i tekst i przekażesz klientom różnorodne informacje, np. Na temat aktualnych wydarzeń, sezonowych zmian w menu, promocji itp. Ponadto możesz skorzystać z zalecanych i nietrudnych w użyciu branżowych szablonów.

LG One:Quick Share bezprzewodowa technika udostępniania ekranu
LG One:Quick Share to bezprzewodowe rozwiązanie udostępniania ekranu przystępne w ekranach z linii UL3J, poprzez moduł USB oraz aplikację. Obraz z komputera można przesłać na wyświetlacz za pomocą przycisku na dongle'u USB i zaimplementowanego modułu Wi-Fi. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany podstawowych ustawień (głośności, trybu obrazu, automatycznej regulacji jasności itd.) połączonego ekranu bez zastosowania pilota. Natomiast tryb spotkania biurowego (Office Meeting Mode) pozwala na wyświetlenie porządku dziennego przed rozpoczęciem zebrania.

Zdalny monitoring i kontrola
To sieciowe rozwiązanie do monitorowania jest użyteczne i nietrudne w obsłudze. Daje ono użytkownikowi pełen dostęp zarówno do bieżących, jak i starych danych z każdego miejsca przy pomocy telefonu i komputera podłączonych do sieci. Pozwala na użytkownikowi monitorowanie jednostki, regulowanie parametrów i zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym.

Zgodność z systemem sterowania AV
Urządzenia z linii UL3J obsługują technologię Crestron Connected, dzięki temu odznaczają się wysokim poziomym zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co umożliwia rewelacyjną integrację i automatyzację sterowania oraz usprawnia zarządzanie.

Zgodność z systemem video konferencji
Ekrany z serii UL3J obsługują technologię Cisco System, która zezwala na produktywne sterowanie i prowadzenie konferencji wideo na wysokim poziomie.

Łatwa dystrybucja treści i aktualizacja oprogramowania
Ekrany z kolekcji UL3J mają moduł Wi-Fi, który ułatwia bezprzewodowe przesyłanie treści i aktualizację oprogramowania układowego w obrębie sieci.

Bezprzewodowy punkt dostępu
Urządzenia z linii UL3J działają jak wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępu dla maszyn przenośnych.

zaimplementowany głośnik
Treść jest wzbogacana o dźwięk z wbudowanych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupywania ani instalowania głośników zewnętrznych.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.