Menu

Monitor Samsung CJ791 (LC34J791WTUXEN)

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 3440 x 1440 
Opis

Monitor SAMSUNG LC34J791WTRXEN 34i Curved WQHD Monitor do wielu zadań! Gotowy do pracy i do zabawy Zapomnij o konieczności pracy z dwoma monitorami SAMSUNG LC34J791WTRXEN 34i Curved WQHD. Ultraszeroki wyświetlacz o rozdzielczości 21:9 pozwoli Ci wykonać wszystkie zadania na jednym monitorze.

Funkcja Picture-by-Picture (PBP) pozwala na podłączenie dwóch źródeł sygnału – HDMI i DP z zachowaniem najwyższej jakości obrazu. Skup się na najważniejszych dla Ciebie zadaniach nie rezygnując jednocześnie z rozrywki, możesz także zniżyć wybrany obraz do 25% ekranu i umieścić go w dowolnym miejscu.

wykrzywiona matryca. Komfort dla Twoich oczu kształt nowego monitora SAMSUNG LC34J791WTRXEN 34i Curved WQHD został produkowany w oparciu o okrąg o promieniu 1500 mm – najkorzystniejszym w swojej klasie i wyjątkowo komfortowym dla Twoich oczu zakrzywieniu.

Wyniki badań prowadzonych na Wydziale Okulistyki Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Seulu wskazują, iż im głębszy promień zakrzywienia tym oczy są mniej narażone na zmęczenie, które znacznie bardziej odczuwalne jest dla nich w trakcie korzystania z płaskich ekranów lub monitorów o mniejszym zakrzywieniu matrycy.

technika Flicker Free i tryb Eye Saver redukują migotanie ekranu i liczba emitowanego niebieskiego światła. Dzięki temu korzystanie z monitora jest bardziej wygodne niżeli dotychczas. Ultra WQHD. Ostre szczegóły i szerszy obszar roboczy.

Funkcja Ultra WQHD to obraz wyświetlany w rozdzielczości 3400x1440 i choćby 2,5x więcej pikseli niż w rozdzielczości FullHD. Efekt? pokaźniejsze zagęszczenie pikseli, panoramiczny monitor SAMSUNG LC34J791WTRXEN 34i Curved WQHD ułatwią komfortowe surfowanie po internecie czy komfortowe przeglądanie obszernych plików takich, jak arkusze kalkulacyjne czy wysokiej jakości zdjęcia.

Maksimum szczegółów bez konieczności powiększania lub przesuwania obrazu. Technologia Quantum Dot. Intensywne, żywe kolory technologia Quantum Dot zagwarantuje wyświetlanie niewiarygodnie żywych odcieni na ekranie Twojego monitora SAMSUNG LC34J791WTRXEN 34i Curved WQHD.

Ich paleta obejmuje 125% przestrzeni barwnej sRGB, dzięki temu nawet głębokie czerwienie i zielenie są intensywne także w jasnym świetle. Każdy monitor jest skalibrowany fabrycznie, dlatego można być pewnym,zawsze zobaczyć najistotniej dokładny i realistyczny obraz.

Niesamowite doznania i nowy rozmiar wrażeń. Jak w żadnym innym Ultraszeroki, 34-calowy monitor SAMSUNG LC34J791WTRXEN 34i Curved WQHD z odkształconym ekranem gwarantuje niezapomniane, panoramiczne wrażenia.

Najgłębsza krzywa wśród monitorów tej klasy, otacza Twoje pole widzenia niczym ekran w kinie iMax. Pozwala cieszyć się pasjonującymi doznaniami podczas filmowych seansów, a w trakcie grania jesteś zawsze w samym centrum akcji.

najlepszy w swojej klasie kontrast statyczny 3000:1. Matryca VA nowoczesna technologia panoramicznej matrycy VA minimalizuje wyciek światła na całym ekranie monitora SAMSUNG LC34J791WTRXEN 34i Curved WQHD.

Wysoki kontrast statyczny 3000:1 zagwarantuje znakomite o...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.