Menu

LCD Samsung CJ791

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 3440 x 1440 

Opis

Monitor Samsung 34'Ultra WQHD 3.0 QLED LC34J791WTRXEN 2 x Thunderbolt Połącz się z nieskończoną liczbą możliwości Thunderbolt 3 Model CJ79 posiada dwa porty Thunderbolt 3 umożliwiające podłączenie kompatybilnych komputerów Mac lub PC.

przy pomocy tego samego kabla Thunderbolt 3 przesyła wideo i dane z szybkością do 40 Gbps a zatem 8 razy szybciej niż USB 3.0 jednocześnie ładując urządzenia (do 85 W). Wykrzywiony, aby zagwarantować komfort ekran zaprojektowano tak, aby odpowiadał krzywiźnie ludzkiego oka, a tym samym zapewniał bardziej wciągające i komfortowe wrażenia z oglądania.

Przeprowadzone przez Harvard Medical School i Seoul National University Hospital badania wykazały,w porównaniu do ekranów mniej wykrzywionych i zupełnie płaskich CJ79 sprawia mniejsze zmęczenie wzroku u użytkowników.

Ultraszeroki wyświetlacz 34 Ultraszeroki, 34-calowy zakrzywiony ekran o proporcjach 21:9 zapewnia mnóstwo przestrzeni roboczej, zezwalając efektywnie i wygodnie realizować mnóstwo zadań jednocześnie. Koniec z niewygodnym zestawianiem dwóch monitorów pora na prawdziwie płynną wielozadaniowość na jednym ekranie.

PBP i PIP PBP to wyświetlanie dwóch najróżniejszych źródeł w oryginalnej rozdzielczości. PIP zagwarantuje wielozadaniowość, umożliwia zmianę wielkości okna wyświetlającego treści z drugiego źródła tak, by zajmowało do 25% ekranu, i umiejscowienie go w dowolnym miejscu.

Kolor kropek kwantowych Obsługująca do 125% przestrzeni barw sRGB technologia kropek kwantowych zagwarantuje nie tylko więcej barw oferują klasyczne monitory, lecz także kolory, które są soczystsze, wyrazistsze i bardziej naturalne nad wyraz odcienie czerwieni i zieleni.

ponadto każdy monitor jest fabrycznie kalibrowany, by zapewnić jak najdokładniejsze i najmocniej realistyczne odwzorowanie obrazu. Współczynnik kontrastu 3000:1 technologia matrycy VA producenta Samsung gwarantuje współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1 i zapewnia głębszą czerń, doskonalszą biel i bogatsze odcienie, a tym samym wyraźniejsze, żywsze obrazy.

AMD FreeSync AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania karty graficznej i CJ79, by zminimalizować rwanie i zacinanie się obrazów. Łagodniejsze przejścia między klatkami skutkują płynnym odtwarzaniem gier i wideo.

Imponująca częstotliwość odświeżania wynosząca 100 Hz wielka, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu gwarantuje płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na udoskonaloną wydajność w każdej aplikacji.

zniża także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy. Mnóstwo wejść Dwa porty Thunderbolt 3, jak na dodatek porty DP, HDMI i USB powodują, że CJ79 oferuje przeróżne opcje podłączenia komputerów PC, konsol i maszyn zewnętrznych.

A wbudowane 7-watowe głośniki stereo gwarantują jeszcze doskonalszą rozrywkę podczas oglądania wideo lub grania w gry.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.