Menu

LCD Samsung LH13QBRTBGCXEN

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Prezentacja 3D: pokaźniejsze zaangażowanie odbiorców dzięki instynktownej interakcji mały dotykowy wyświetlacz Samsung QB13R-T zapewnia klientom unikatowe wrażenia w trakcie przebywania w sklepie. Dzięki możliwości oglądania treści z bliska na kompaktowym urządzeniu, powiększa ich zaangażowanie.

wyświetlacz ten, zaprojektowany do zastosowań fachowych, pozwala na produktywną prezentację treści, gwarantując równocześnie bezawaryjną wydajność dowolnego użycia biznesowego. Szybkie i sprawne funkcje dotykowe Dzięki zintegrowanej funkcjonalności dotykowej QB13R-T gwarantuje przychylne użytkownikowi doświadczenie.

10-punktowy ekran dotykowy i krótki czas reakcji idą w parze z intuicyjnym interfejsem umożliwiającym odbiorcom wyszukiwanie treści i samodzielne działanie. Pozwala tym samym budować nowe interakcje z klientami, co przekłada się na więcej decyzji zakupowych.

Wyraziste, nieprzeciętnie widoczne treści ekran obsługuje rozdzielczość FHD 1920x1080, pokazując wyraziste i czytelne treści. Sprzyja temu antyodblaskowy panel, który zapewnia ostrość wyświetlanego obrazu niezależnie od oświetlenia.

Te innowacje idą w parze z bezawaryjnym działaniem w trybie 16/7, które doskonale sprawdza się przy użyciach fachowych. Smukły, inteligentny design Kompaktowy i smukły design QB13R-T zezwala na wydajne zastosowania przestrzeni nawet w lokalizacjach o ograniczonych wymiarach.

Gładka tylna obudowa znakomicie sprawdza się zarówno przy mocowaniu urządzenia na ścianie, jak i przy typowym ustawieniu. Z kolei umieszczenie wejść I wyjść wyświetlacza, sposób odtwarzania treści i sterowanie sprawiają, że jest on prosty w obsłudze.

znakomite odtwarzanie treści QB13R z zastosowanym playerem MagicINFO S, wspieranym przez system Tizen, pozwala na wydajne i płynne odtwarzanie treści bez potrzeby korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimediów.

Platforma SSSP zezwala na też łatwą rozbudowę treści dzięki ulepszonej kompatybilności z wieloma formatami sieciowymi. Kompleksowa konfiguracja bezpieczeństwa mocny system zabezpieczeń Knox zapewnia bezusterkową, trzywarstwową ochronę na poziomie aplikacji, platformy i systemu, ograniczając dostęp do treści i sprzętu.

Co więcej, zdalne zarządzanie siecią i portami USB zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi. Wygodna i przejrzysta kontrola wyświetlacza Za sprawą scentralizowanego IR każdy wyświetlacz odbiera sygnały IR bezpośrednio przez panel, co nietrudne i wygodne zdalne starowanie choćby w przypadku nietypowych instalacji.

Przymocowany do ściany ekran nie wymaga okablowania przedłużającego odbiornik IR. Natomiast zaimplementowane Wi-Fi zezwala na bezprzewodowe zdalne zarządzanie jednocześnie treścią, jak i samym urządzeniem. Bezpieczne działanie i bezawaryjna wydajność ekran QB13R-T spełnia oczekiwania kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) klasy B, a także wyśrubowane standardy bezpieczeństwa i bezawaryjności działania.

Spełnia także wymagania normy IP5x, co zagwarantuje bezusterkowość nawet w środowiskach o obszernej ilości pyłu. Model: QB13R-TAkcesoria w komplecie: Akcesoria opcjonalne: Podstawka Inbox (Simple Stand) (2ea)Pozostałe cechy: zaimplementowany odtwarzacz (MagicInfo) Klasa sprawności energetycznej: B dane o gwarancji: 36 miesięcy Door-to-door...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.