Menu

LCD Samsung LS27AM500NUXEN

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

Udostępnianie ekranu- jednym kliknięciem przerzuć obraz ze smartfona na monitor Smart Hub - najszybszy dostęp do rozrywki z oprogramowaniem TizenTM Zdalny dostęp - do komputera dzięki połączeniu z chmurą Zdalne sterowanie- komfortowa obsługa za pomocą pilota SmartThings - inteligentny dom, dostosowany do Ciebie, dzięki jednej aplikacji PIERWSZY NA ŚWIECIE WIELOFUNKCYJNY MONITOR* Wykorzystaj elastyczność funkcjonalności Samsung Smart M5!

Ten unikatowy monitor gwarantuje Ci najlepsze warunki do nauki, pracy i rozrywki w Twoim ulubionym miejscu. Nie potrzebujesz już komputera, by kontynuować rozpoczętą w biurze pracę - wystarczy, żepołączysz się zdalnie ze służbowym laptopem albo skorzystasz z zainstalowanego Microsoft Office 365.

Po skończonych obowiązkach, miejsce pracy w mgnieniu oka zamienisz w miejsce relaksu, ze zintegrowanym systemem rozrywki. Co więcej, dzięki aplikacji SmartThings dopasujesz dom do swych potrzeb.zastosować wszystkie możliwości aplikacji w ramach współpracy pomiędzy monitorem, a smartfonem wystarczy jednorazowe sparowanie obu urządzeń.

Aplikacja powiadamia między innymi o tym jaka aplikacja VOD jest obecnie uruchomiona**. * Pierwszy na świecie monitor łączący usługę multimedialną OTT, łączność mobilną i możliwości zdalnego podłączenia komputera.** Może wystąpić ograniczenie do wybranych aplikacji i konieczność zakupu trafnej licencji.

WSZYSTKO CO mobilnE - NA znacznyM EKRANIE Screen Mirroring to użyteczna funkcja, która pozwala na wykonanie kopii ekranu 1:1, a więc bezpośredniego podglądu ekranu smartfona na monitorze w czasie rzeczywistym.

Jeśli zechcesz obejrzeć fotografie z wakacji lub najnowszy serial na wielkim ekranie - użyj opcji Dotknij i wyświetlw swym telefonie.* * Treść na ekranie stanowi symulację w celach demonstracyjnych. NIEKOŃCZĄCA SIĘ ROZRYWKA Naszła Cię ochota na wieczorny seans? Włącz ulubioną aplikację streamingową, np.

Netflix albo HBO Go* w zintegrowanej platformie rozrywki SmartHub. Nie musisz włączać komputera - film odtworzysz na ekranie monitora, a nadzwyczajną jakość dźwięku dostarczą jego zastosowane głośniki**. Steruj wygodnie monitorem przy pomocy ergonomicznego pilota***.

* przystępność aplikacji może się różnić w zależności od kraju.** Dla usług OTT wymagana jest subskrypcja.*** Funkcjonalności pilota mogą się różnić. NAUKA I PRACA - NA ODLEGŁOŚĆ Pracuj ze swojego ulubionego miejsca w domu korzystając z wachlarza przystępnych funkcjonalnościRemote Access czyli Zdalnego dostępu.

zestaw Office 365* zezwala na oglądanie, edytowanie i łatwe zapisywanie dokumentów zapisanych w chmurze. Zostając bezpiecznie w domu, możesz nadal pracować na pulpicie szkolnego lub biurowego komputera, wykorzystując zdalne połączenie.

ponadto, jeśli masz telefon z aplikacją Samsung DeX**, włącz monitor i działaj bez przyłączania go do komputera. Edytuj dokumenty, pisz e-maile i łącz się ze współpracownikami poprzez wideokonferencję z obrazem wyświetlanym na monitorze Samsung.*** * Może wystąpić ograniczenie do w...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.