Menu

LCD Samsung LS32AM700UUXEN

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 

Opis

mobilna łącznośćZ Smart monitorem bezprzewodowo złączysz się ze smartfonem dzięki Samsung DeX i funkcją dotknij i wyślij, screen mirroring. Z funkcją AirPlay 2Możliwość wysyłania treści z sprzętów Apple na obszerniejszy ekran.

Smart HubNajlepsza rozrywka zebrana w jednym miejscu. Rozdzielczość UHDTwoje ulubione filmy i seriale w kinowej jakości 4K. Port USB-CWystarczy jeden przewód do transmisji informacji i zasilania. Zdalna praca i naukaWygodnie edytuj dokumenty i prowadź videorozmowy.

PIERWSZY NA ŚWIECIE WIELOFUNKCYJNY MONITOR* Poznaj monitor Smart M7, który umożliwia pracę, naukę i zabawę z ulubionego miejsca w domu, choćby gdy nie masz komputera. Połącz się zdalnie ze służbowym laptopem, by wykonać rozpoczętą w biurze pracę albo skorzystaj z kompletu Microsoft Office 365.

Po skończonych obowiązkach, zamień miejsce pracy w miejsce relaksu, ze zintegrowanym systemem rozrywki. * Pierwszy na świecie monitor łączący usługę multimedialną OTT, łączność mobilną i możliwości zdalnego podłączenia komputera.

WSZYSTKO CO przenośnE - NA obszernyM EKRANIE Nie potrzebujesz komputera, żeby działać sprawnie. Starczy Ci telefon z aplikacją Samsung DeX*, a także Samsung Smart M7. Edytuj dokumenty, pisz e-maile i łącz się ze współpracownikami przez videokonferencję z obrazem wyświetlanym na wielkim ekranie**.

Jeśli szukasz na smartfonie najlepszego fotografie z ostatniego wyjazdu, po prostu kliknij Dotknij i wyświetl,komfortowo przeglądać swoją Galerię na monitorze. * Połączenie bezprzewodowe DeX kompatybilne jest wyłącznie z serią Note 20, TabS7 i Galaxy Z Fold2 ** Może wystąpić ograniczenie do wybranych aplikacji i konieczność zakupu optymalnej licencji.

ŁĄCZY SIĘ Z AIRPLAY 2 Posiadasz urządzenia Apple? Dzięki zintegrowaniu z AirPlay 2 ułatwisz sobie pracę, łącząc bezprzewodowo Smart Monitor z komputerem MacBook. W prosty sposób zyskasz obszerniejszą przestrzeń roboczą i ulepszoną wydajność.

Możesz też używać iPhone’a czy iPada do oglądania swoich fotografii i filmów na znacznym ekranie. NIEKOŃCZĄCA SIĘ ROZRYWKA Masz ochotę na najlepszą rozrywkę? Skorzystaj zezintegrowanej platformy Smart Hub, na której odnajdziesz najpopularniejsze serwisy streamingowe np.

Netlflix czy HBO Go*. Bez włączania komputera, odtworzysz ulubione filmy czy seriale na ekranie monitora, a wbudowane głośniki dostarczą Ci rewelacyjnej jakości dźwięku**. * przystępność aplikacji może się różnić w zależności od kraju.

** Dla usług OTT wymagana jest subskrypcja. WIĘCEJ PIKSELI, żeby WIDZIEĆ WIĘCEJ Podziwiaj obraz niespotykanej jakości w trakcie pracy i rozrywki. Smart Monitor posiada 4-krotnie większą liczbę pikseli niżeli Full HD, gwarantując wyraźne i bogate odwzorowanie rzeczywistości w rozdzielczości UHD.

Na jednym ekranie otworzysz teraz więcej dokumentów i aplikacji bez utraty ostrości szczegółów, a wieczorami obejrzysz film w kinowej jakości obrazu 4K. WYGODA używanIA zastosowany port USB-C zezwala na ładowanie, przesyłanie informacji czy transmisję obrazu między urządzeniami za pomocą jednego kabla.

Stworz...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.