Menu

LED Acer RG240Ybmiix

Cechy produktu

  • Producent Acer 

Opis

szczególnie smukły wyjątkowo smukły ekran w monitorze Nitro RG240Y pozwala zachować więcej wolnej przestrzeni na biurku dzięki temu możesz uzyskać nietrudny dostęp do swego monitora. Rozdzielość ma znaczenie Podziwiaj, jak Twoje ulubione gry wyglądają w rozdzielczości Full HD 1920x1080.

Poczuj ostre, skupione i realistyczne odcienie tego wyświetlacza w technice IPS. Niezwykła prędkość Ciesz się płynną grą bez opóźnień dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania 75 Hz. Nawet gdy akcja staje się szalona, ​​to czas reakcji 1ms zagwarantuje wyraźne, ostre obrazy.

technologia Visual Response Boost technika VRB gwarantuje czas reakcji 1 ms (MPRT). Polega to na szybkim wyłączeniu podświetlenia lub umieszczeniu jednolitego, czarnego obrazu pomiędzy klatkami, co jest określane mianem „mrugania".

dzięki temu w trakcie szybkich zmian odcieni rozmycie jest mniej widoczne. Technika Radeon FreeSync Dzięki technice Radeon FreeSync częstotliwość odświeżania monitora jest zsynchronizowana z klatkami renderowanymi poprzez kartę graficzną Radeon, co przekłada się na dynamiczną częstotliwość odświeżania.

skutkiem tego jest mniejsze opóźnienie wejściowe i zmniejszenie albo całkowite wyeliminowanie zacinania się rozgrywki. Wysoka częstotliwość odświeżania Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu oznacza, że możesz grać bez opóźnień i rozrywania obrazu, ciesząc się każdą pojedynczą klatką.

Acer Display Widget Nie musisz bawić się przyciskami by konfigurować monitor. Z łatwością modyfikuj ustawienia monitora za pomocą oprogramowania narzędziowego Display Widget. Rozmaite tryby grania Do wyboru są rozmaite tryby – nie tylko do gier.

Każdy z nich ma unikatowy profil odcieni. Przykładowe tryby: akcja, wyścigi, sport. Skonfiguruj swoje aplikacje,automatycznie działały w wybranym przez Ciebie trybie. Zapomnij o ramkach kompozycja ZeroFrame daje niemal nieograniczoną powierzchnię.

Dzięki niej możesz skoncentrować się na tym co najważniejsze – ekranie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.