Menu

Asus Monitor 25 VG259Q

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 

Opis

Monitor 24,5' Asus VG259Q. Gamingowy monitor IPS o przekątnej ekranu 24,5 cala i rozdzielczości Full HD (1920x1080), z prędkim odświeżaniem ekranu z częstotliwością 144 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i szybkiej rozgrywce.

poręczną konstrukcję podstawy oferującą znaczny zakres dopasowania: zmianę kąta nachylenia, obracanie w poziomie, obracanie o 90° (funkcja pivot) oraz regulację wysokości. Obsługuje równocześnie technikę Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce, jak również technikę FreeSync z kartami graficznymi AMD Radeon Kompatybilny z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX z serii 10, GTX z kolekcji 16, RTX z kolekcji 20, a także nowszymi.

TUF GAMING VG259Q. TUF Gaming VG259Q to 24,5-calowy monitor IPS o rozdzielczości Full HD (1920x1080), z prędkim odświeżaniem ekranu 144 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i dynamicznej rozgrywce.

ponadto oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms MPRT z technologią Adaptive-Sync – dla ekstremalnie płynnej rozgrywki bez efektów „tearingu" i „stutteringu". Matryca IPS 24,5 cali. Monitor z matrycą IPS o przekątnej 24,5 cali gwarantujący znaczny kąt oglądania i udoskonalone odwzorowanie kolorów.

zaimplementowana w monitorze TUF Gaming VG259Q 24,5-calowa matryca Full HD (1920 x 1080) gwarantuje olśniewające efekty wizualne z praktycznie każdego kąta, a wielki kąt oglądania 178° przekłada się na jedynie nieznaczne zniekształcenia i zredukowany efekt zmiany koloru – choćby podczas oglądania z arcytrudnych pozycji.

Częstotliwość odświeżania 144 Hz. TUF Gaming VG259Q proponuje ultraszybką częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz, co gwarantuje,choćby gry o najszybszej akcji i w najwyższych ustawieniach grafiki będą działały niesamowicie płynnie i bez żadnych opóźnień.

Zyskujesz przewagę nad konkurentami w strzelankach FPS, wyścigach, strategiach czasu rzeczywistego, a także grach sportowych. Technika Flicker-free. Technologia Flicker-Free zmniejsza migotanie, aby zapewnić wygodę podczas gry.

Minimalizuje nadwyrężenie wzroku i inne krzywdzące skutki, które pojawiają się przy długich sesjach grania. Dysponuje na dodatek technologią Adaptive-Sync dla wyeliminowania efektu „tearingu" (rwania animacji) i wahań w liczbie klatek animacji wyświetlanych na sekundę.

ASUS Extreme Low Motion Blur. Monitor ten jest zaopatrzony w najnowszą, luksusową technikę ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która pozwala na uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń i efektów rozmycia ruchu.

dzięki temu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka bardziej płynna i responsywna. Bogaty komplet połączeń. Obfite możliwości połączeń, w tym DisplayPort 1.2x1 i HDMI (v1.4)x2 dla obsługi wielu rozmaitych urządzeń multimedialnych.

Dzięki użytecznej konstrukcji monitora TUF Gaming VG259Q możesz regulować nachylenie ekranu, obracać go w poziomie i zmieniać jego wysokość, dlatego bez trudu wynajdziesz wyśmienitą dla siebie pozycję do oglądania.

Monitor jest w dodatku...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.