Menu

LED Asus VT168H

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rozdzielczość 1366 x 768 
  • Jasność ekranu 200 cd/m2
  • Wysokość 37.7 cm
  • Szerokość 37.7 cm

Opis

10-punktowa funkcja multi-touch – niewiarygodnie intuicyjna obsługa Monitor dotykowy ASUS VT168H łączy w sobie możliwości 10-punktowej funkcji multi-touch z świetną jakością obrazu, elastycznością łączliwości i perfekcyjną ergonomią.

precyzyjny i precyzyjny wyświetlacz multi-touch – umożliwiający maksymalnie 10 jednoczesnych dotknięć – pozostał zoptymalizowany do użytku z systemem Windows 10, dzięki temu możesz pracować mądrzej i skuteczniej.

Kompatybilność z systemem Windows 10 Home Monitor VT168H przeszedł testy, które potwierdziły, iż ma najlepszą kompatybilność i bezawaryjność z systemem operacyjnym Windows 10. Stanowi to zapewnienie dla domowych i biznesowych użytkowników nowego systemu operacyjnego Microsoft, iż dotykowy monitor ASUS zapewni im korzyści.

Monitor z ekranem dotykowym, który daje Ci znacznie więcej technologia ASUS Splendid Video Intelligence to dobranie barw w jednym z sześciu gotowych trybów. Pozwalają one na przystępne dostosowanie ekranu do typu wyświetlanych treści, uzyskując najkorzystniejszą wierność kolorów i jakość obrazu.

Gotowe tryby powoduje się odpowiednim skrótem klawiszowym. Monitor o wyjątkowo niskim poziomie promieniowania niebieskiego Filtr niebieskiego światła ASUS Blue Light Filter z dokumentem TÜV Rheinland, chroni użytkownika przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła.

Skrót klawiszowy nieskomplikowany dostęp do czterech najróżniejszych ustawień filtra. Monitory VT168H przechodzą rygorystyczne testy sprawności i mają atest laboratorium TÜV Rheinland, globalnego dostawcy usług technicznych, z zakresu bezpieczeństwa i certyfikacyjnych - nie migoczą i emitują niski poziom światła niebieskiego.

technologia Flicker-free Nadszedł czas, by pożegnać zmęczone, piekące oczy. Monitor VT168H z atestem TÜV Rheinland, pozostał zaopatrzony w technikę ASUS Flicker-Free, która redukuje migotanie, gwarantując komfort oglądania.

technologia ta pomaga zminimalizować przypadki zmęczenia oczu i innych dolegliwości, zwłaszcza gdy spędzasz przed monitorem niezliczone godziny oglądając ulubione filmy. Rewelacyjny komfort i uniwersalność dla domu i biura VT168H ma sporo gniazd , a także powiększeń, w tym VGA, a także HDMI, poprzez co można go użyć w każdych warunkach — domowych czy biurowych.

Monitor VT168H zaopatrzono w elegancką, krągłą podstawę z ergonomicznie zaprojektowanym wspornikiem z możliwością odchylania, dzięki któremu wybierzesz najkorzystniejszą pozycję do oglądania. Urządzenie jest także zgodne z systemem konstrukcji VESA, więc z łatwością daje się zamontować na ścianie albo ramieniu.

progresywne funkcje oszczędzania energii gwarantują niskie koszty poboru mocy i maksymalną bezawaryjność, a monitor ponadto spełnia minimalistyczne standardy ochrony środowiska RoHS, ENERGY STAR i TCO....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.