Menu

LED BenQ GW2780

Cechy produktu

  • Producent BenQ 
  • Przekątna ekranu 27 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 5 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 
  • Wysokość 61.2 cm
  • Szerokość 61.2 cm

Opis

Usprawniona sprawność Opracowany pod kątem zapewnienia efektownej prostoty, bezramkowy monitor GW2780 marki BenQ o przekątnej 27" łączy w sobie szczególnie cienkie ramki z ukrytymi kablami. Uzupełnienie luksusowej technice ochrony wzroku Eye-Care™ firmy BenQ z technologią Low Blue Light i pracą bez migotania zapewniającymi niezrównaną wygodę podczas oglądania, wiodącą w branży technologią Brightness Intelligence, zapewnia niezwykłe szczegóły w każdych warunkach oświetlenia otoczenia.

Dzięki idealnej kompilacji technologii LED i IPS, model GW2780 zapewnia nowy poziom przyjemności wizualnej z prawdziwie autentycznymi kolorami, głębszymi czerniami, obszerniejszym kontrastem i ostrzejszymi detalami.

bardzo cienka ramka Model GW2780 to efektowny panel pełnopowierzchniowy z bardzo cienkimi ramkami i wytwornym profilem, który spektakularnie uzupełnia każdy progresywny aranżacja. Technika szerokiego kąta widzenia IPS technologia IPS (In-Plane Switching) zagwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów i obrazów z dowolnego kąta.

znaczne kąty widzenia w pionie i poziomie, wynoszące 178°, zapewniają jednolitą widoczność wielu osobom w pomieszczeniu Troska o wzrok wytworne technologie ochrony wzroku producenta BenQ redukują zmęczenie oczu, gwarantując komfort użytkownika, zwiększoną sprawność i bezpieczeństwo w miejscu pracy choćby podczas długiego korzystania z monitora.

Monitory z technologią ochrony wzroku producenta BenQ są certyfikowane poprzez TUV Rheinland, globalnego lidera w zakresie certyfikacji technologicznej i bezpieczeństwa, w celu zapewnienia braku migotania oraz pracy w trybie Low Blue Light, które przekładają się na prawdziwe korzyści dla ludzkiego oka.

marka BenQ jako pierwsza marka monitorów z technologią ochrony wzroku na świecie jest zaangażowana w ochronę zdrowia oczu, stawiając ją przed komfortem i przyjemnością patrzenia na monitor, co wyraża przy pomocy tego trwałego dodatku do linii monitorów.

Eliminacja obciążeń oczu technologia Brightness Intelligence (B.I.) zapewnia monitorowanie oświetlenia otoczenia, w który wyświetlane są obrazy i aktywne dostosowywanie jasności ekranu, co przekłada się na najmocniej komfortowe oglądanie.

Niskie niebieskie światło zastrzeżona technologia Low Blue Light marki BenQ efektywnie zapewnia redukcję zmęczenia i podrażnienia oczu dzięki odfiltrowywaniu niebieskiego światła. Bez migotania luksusowa technologia wolna od migotania firmy BenQ gwarantuje eliminację krzywdzącego migotania, które występuje w sytuacji tradycyjnych wyświetlaczy LCD, zapobiegając zmęczeniu i uszkodzeniom wzroku....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.