Menu

LED Dell AW2720HF

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

MONITOR DLA GRACZY ALIENWARE 27 AW2720HFA
27-calowy monitor dla graczy IPS z niesamowitą częstotliwością odświeżania na poziomie 240 Hz i rzeczywistym czasem reakcji wynoszącym 1 ms. Teraz z obsługą technice AMD FreeSync i NVIDIA G-SYNC, aby rozgrywka była płynna i bezproblemowa.

STO PROCENT KLATEK. NIC CI NIE UMKNIE.
szybkość działania monitora dla graczy Alienware 27, a także jego fenomenalna zdolność przenoszenia użytkownika w świat rozgrywki sprawiają, iż każdy gracz po prostu musi go posiadać.

SZALONE TEMPO

  • Jak z karabinu: poznaj to, co najlepsze w technologii IPS natywną częstotliwość ładowania klatek na poziomie choćby 240 Hz, czyli dziesięć razy pokaźniejszą niż w filmach i dwa razy pokaźniejszą w sytuacji standardowych monitorów do gier o częstotliwości 120 Hz.i
  • Czas reakcji: 1 ms. Zero ściemy: rzeczywisty czas reakcji na poziomie 1 ms z funkcją Overdrive w całości usuwa rozmyte obrazy i zagwarantuje szybką, dynamiczną rozgrywkę.

ZERO ZNIEKSZTAŁCEŃ
technika AMD FreeSync synchronizuje kartę graficzną z monitorem, gwarantując świetny obraz z płynnie przechodzącymi klatkami i eliminując ryzyko spowolnienia rozgrywki. Monitor dla graczy Alienware 27 ma także certyfikat NVIDIA G-SYNC.

PRZEWAGA Z KAŻDEJ PERSPEKTYWY

  • Niesamowita szybkość: nowa i szybka technika IPS do gier pozwala na uzyskanie czasu reakcji na poziomie 1 ms bez sztucznego rozwiązania uniemożliwiającego rozmyciu obrazu, które negatywnie wpływa na jasność, dostosowanie synchronizacji albo otoczenie w świecie gry.
  • Obraz bez rozmycia: bez względu na to, czy patrzysz na monitor na wprost czy pod kątem, wszystkie szczegóły są rewelacyjnie widoczne dzięki technologii IPS (in plane switching).
  • Realistyczne barwy: pokrycie do 99% palety sRGB powoduje, że widzisz szeroką gamę barw.

najlepszY POD KAŻDYM WZGLĘDEM
ekran o przekątnej 27" pozwala z łatwością objąć wzrokiem całe pole bitwy i wszystkie detale, a natywna rozdzielczość FHD powoduje, iż gry działające w standardzie 1080p są za każdym razem dynamiczne i wyraźne.

BUDZI SIĘ LEGENDA
Alienware powraca do konwencjonalnej formy, ukazując nową konstrukcję Legend ID. To nowa odsłona firmy śmielsza, mocniej wyprofilowana, uniwersalna i minimalistyczna wersja kultowego designu Alienware. Nowa podstawa zajmuje mniej miejsca można ją wsunąć pod brzeg klawiatury do gier. Monitor również uporządkowanie kabli, zezwala na komfortowy dostęp do portów od spodu i ma kanał kablowy w podstawie. W dodatku regulacja wysokości, nachylenia w pionie i w poziomie i obrotu umożliwia dobór adekwatnej pozycji w trakcie grania.

PERSONALIZACJA PODŚWIETLENIA za pomocą SYSTEMU ALIENFX
Lepszy komfort grania dzięki technice AlienFX system podświetlenia z pełnymi możliwościami dopasowania powiększa realizm rozgrywki, ponieważ dynamiczne efekty świetlne są bezpośrednio powiązane z akcją gryi i pełnymi wartościami RGB. W połączeniu z innymi urządzeniami obsługującymi technikę AlienFX dostosowywane podświetlenie monitora pozwala spersonalizować całe stanowisko do gier, tak by odzwierciedlało Twój nieszablonowy fason. Z łatwością także utworzysz lub pobierzesz oryginalne motywy do ponad 145 przeróżnych gier.

DYNAMICZNE MENU EKRANOWE
nowe, przypasowane do graczy menu z komfortowym pulpitem i predefiniowanymi trybami gry z możliwością dostosowania, licznikiem klatek na sekundę, a także komfortową konfiguracją wielu ekranów sprawi,zawsze pozostaniesz w centrum wydarzeń.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.