Menu

LED Dell U2520D

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Rozdzielczość 2560 x 1440 

Opis

UltraSharp 25 USB-C Monitor: U2520DKolory, jak żadne inne unikatowe odcienie: zyskaj szeroką gamę kolorów dzięki pokryciu 95% przestrzeni DCI-P3 która obejmuje około 25% więcej przestrzeni kolorów niż sRGB.

Osiągniesz w ten sposób osiągalnie wierne odwzorowanie barw. Monitor dodatkowo proponuje do 99% pokrycia kolorów sRGB i 99% Rec 709. Niezwykła głębia barw: dzięki wyjątkowej głębi odcieni, świetnej jasności szczytowej i współczynnikowi kontrastu 1000:1 obrazy są wyświetlane w realistycznych kolorach.

Przygotuj się na lepsze stopniowanie barw i wyższą precyzję w obszerniejszej ilości odcieni na tym monitorze VESA DisplayHDR 400. Staranne odwzorowanie kolorów prosto z pudełka: monitor jest fabrycznie skalibrowany w 99% sRGB z precyzyjnością delta E poniżej 2.

Oznacza to skrupulatne odwzorowanie odcieni od samego początku. Mocne szczegóły: zobacz niepokaźne szczegóły przy rozdzielczości QHD (2560 X 1440) i wysokiej gęstości pikseli 117,5 ppi. Siła łączności Prosta konfiguracja: skorzystaj z najwygodniejszej na świecie konfiguracji z wieloma monitorami 25" QHD.i Narzędzie Dell Express Daisy Chaining zezwala na samoczynne wykrywanie drugiego wyświetlacza z pominięciem ręcznej zmiany ustawień przez OSD.

Połączenie USB-C: złącze USB-C pozwala zapewnić do 90 W mocy (to najwyższa moc w klasiei), co pozwala utrzymać naładowany akumulator notebooka i cieszyć się nieprzerwaną produktywnością. Możesz także skrócić czas zamiany biurka dzięki czemu, iż zasilanie informacje i wideo są przesyłane jednym przewodem.

Szybsza praca: wygodnie rozmieszczone, prędkie porty boczne pozwalają na łatwe ładowanie i przyłączanie najróżniejszych maszyni i zmniejszenie bałaganu w kablach. Udoskonalony program Dell Display Manager sprawność na każdym poziomie: Funkcja prostego rozmieszczania Easy Arrange oferowana poprzez program Dell Display Manager (DDM) umożliwia szybkie kafelkowanie i wyświetlanie aplikacji jedną obok drugiej na jednym lub wielu połączonych ekranach w celu powiększenia wydajności pracy wielozadaniowej.

Dzięki ulepszonemu programowi DDM możesz korzystać z jeszcze większej liczby gotowych układów. Płynne przejścia: funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje miejsce, w którym przerwano pracę. Aplikacje wrócą na swoje miejsce nawet po odłączeniu.

komfortowe skróty: klawisze skrótów pozwalają zaoszczędzić więcej czasu, umożliwiając proste konfigurowanie ustawień zarządzania wyświetlaczem i zezwalając szybciej rozpocząć pracę. Więcej sposobów na zarządzanie: raporty z zarządzania zasobami zezwalają na kierownikom działów IT prędkie rejestrowanie i śledzenie danych o monitorach i jednoczesne konfigurowanie wielu monitorów w jednym procesie.

Projekt z myślą o sprawności Więcej miejsca do pracy: wykorzystaj do maksimum ograniczoną przestrzeń na biurku dzięki kompaktowej podstawie. Kompozycja InfinityEdge: praktycznie bezramkowa kompozycja zezwala na pracę z nieprzerwanym obrazem na wielu ekranach.

Dzięki zastosowaniu konfiguracji z dwoma monitorami Dell możesz zwiększyć sprawność nawet o 21%i. Sprężystość na rzecz całodziennego komfortu: dzięki przechylaniu, obracaniu w pionie i regulacji wysokości monitora adekwatnie do potrzeb możesz komfortowo pracować przez cały dzień.

Model: U2520DAkcesoria w zestawie: kabel zasilający przewód DisplayPort (DP do DP) kabel USB-C (C do C) przewód USB-C (C do A) Akcesoria opcjonalne: Pozostałe cechy: informacje o gwarancji:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.