Menu

LED Iiyama B2783HSU-B1

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Przekątna ekranu 27 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Funkcje pivot, wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 4 ms
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Wysokość 62.2 cm
  • Szerokość 62.2 cm

Opis

Monitor iiyama ProLite XB2783HSU-B3
Pełen komfort użytkowania i nadzwyczajna jakość obrazu
ProLit e XB2783HSU-B3

27” panel AMVA+ z wejściami HDMI i DisplayPort i stopką z regulacją wysokościProLite XB2783HSU to 27-calowy monitor FullHD (1920x1080 pikseli) z podświetlaniem LED wyposażony w matrycę AMVA+ oferującą idealne odwzorowanie barw (24-bit True Colour). Wyjątkowo znaczne kąty widzenia - 178 poziomów w pionie i w poziomie, a także nad wyraz wysokie współczynniki kontrastu 3000:1 (kontrast typowy) i 80 000 000: 1 (kontrast dynamiczny ACR) w połączeniu z szybkim, 4 ms czasem reakcji i jasnością 250 cd/m2 gwarantują mu wyśmienitą efektywność w takich użyciach jak fotografia i obróbka graficzna. Monitor został zaopatrzony w trzy wejścia sygnału: analogowe: D-Sub, a także cyfrowe: HDMI i DisplayPort i 3 porty USB. Stopka z regulacją wysokości, możliwością obrotu o 45° w prawo i w lewo, a także ustawienia ekranu w pozycji PIVOT (tryb portretowy) gwarantuje maksimum komfortu użytkowania.
Matryca AMVA+

Matryca AMVA+ zapewnia najwyższą jakość odwzorowania odcieni ( 24 bit True Colour) i duże kąty widzenia.

W dbałości o zdrowie naszych oczu

technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

HAS + PIVOT

technika Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu przez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Głośniki i wyjście słuchawkowe

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.OverDrive ON / OFF

W czasie wyświetlania niezwykle prędkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive polikwiduje te nieostrości.

ACR

Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

Zero martwych pikseli

W trosce o najwyższą jakość swoich produktów producent Iyyama gwarantuje całkowitą niezawodność swego przętu oferując 30-dniową gwarancję zero martwych pikseli. Jeśli jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu zauważysz na matrycy martwy piksel, wówczas iiyama wymieni Twój monitor na nowy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.