Menu

LED Iiyama B2875UHSU

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Przekątna ekranu 28 "
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 1 ms
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 
  • Wysokość 41 cm
  • Szerokość 65.9 cm

Opis

ProLite B2875UHSU-B1

28-calowy monitor 4K – moc czterech monitorów Full HD w JEDNYM

Chcesz mieć jeden wyświetlacz?Ci potrzeba jednocześnie wyświetlać treści pochodzące z najróżniejszych źródeł sygnału? rewelacyjnie! iiyama B2875UHSU jest starannie tym, czego szukasz. Ten wyświetlający obrazy w rozdzielczości natywnej 4K (3840 x 2160) monitor proponuje ogromną powierzchnię roboczą, na której mieści 4 razy więcej informacji aniżeli w panelach Full HD. Funkcje PIP i PBP pozwalają użytkownikowi łatwo dostosować wyświetlacz do własnych potrzeb i wyświetlać aplikacje pochodzące z różnych źródeł sygnału. Proponująca możliwość regulacji wysokości położenia ekranu stopa monitora to kolejny element, który pozwala użytkownikowi dostosować urządzenie do własnych preferencji. Iiyama B2875UHSU to potężny, wysoce wykorzystaneczny sprzęt, który posłuży Ci przez sporo lat.

4K

Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, znamionuje się czterokrotnie obszerniejszą liczbą pikseli w kontraście do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

HAS

Stopka z regulacją wysokości zezwala na dopasowanie położenia ekranu do własnych preferencji.

Redukcja niebieskiego światła

Wszyscy wiemy, że patrzenie na ekran poprzez kilka godzin dziennie, zwłaszcza z bliskiej odległości, męczy wzrok. Dzieje się tak bardziej w przypadku monitorów aniżeli telewizorów. Jednym z czynników odpowiedzialnych za ten stan rzeczy jest niebieskie światło emitowane poprzez ekran. Zredukowanie jego ilości automatycznie odciąża nasze oczy. Właśnie do tego służy funkcja Redukcji niebieskiego światła.

PIP

Funkcja PIP (Picture in Picture) pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch przeróżnych źródeł sygnału.

ACR

Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która samoczynnie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

Klasa energetyczna (EU)

Zgodnie z rozporządzeniem (EU) 1062/2010.
*W oparciu o telewizor pracujący 4 godziny dziennie poprzez 365 dni w roku. Rzeczywiste zużycie zależy od faktycznego użytkowania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.