Menu

LED Iiyama LE4340UHS

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 

Opis

Monitor 43" ProLite LE4340UHS-B1

43-calowy profesjonalny ekran Digital Signage z rozdzielczością 4K i możliwością pracy 18/7
zobacz różnicę dzięki iiyama LE4340UHS. Zaopatrzony w matrycę IPS z natywną rozdzielczością 4K, ten mistrzowski wyświetlacz gwarantuje fantastyczne kolory i rewelacyjną szczegółowość obrazu. Wbudowane, bezpłatne oprogramowanie iiSignage pozwalające na tworzenie własnych treści i zarządzanie nimi to niebanalny i prosty sposób na zaprezentowanie swojej oferty klientom.

iiSignage
iiSignage to gratisowe narzędzie pozwalające w prosty sposób tworzyć treści reklamowe i zarządzać nimi z poziomu komputera PC znajdującego się w tej samej sieci co wyświetlacz.

4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, cechuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w kontraście do powszechnie użytkowanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

Sterowanie poprzez LAN
Sterowanie poprzez LAN oznacza, możliwość kontrolowania i zmiany ustawień w menu OSD za pomocą interfejsu opartego o oglądarkę WWW (tylko linia 64) lub wysyłając polecenia sterujące (serie 64 i 80).

AMVA3
technologia AMVA3 zapewnia wyższy kontrast, ulepszone odwzorowanie barw i większe kąty widzenia najszczególniej lubiana technologia TN. Obraz będzie wyglądał prawidłowo niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.