Menu

LED Iiyama XUB2792UHSU

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 

Opis

Monitor iiyama ProLite XUB2792UHSU-B1 27"
Pełen komfort użytkowania i wspaniała jakość obrazu


Nic nie umknie Twojej uwadze

iiyama XUB2792UHSU to stylowy monitor, który nadzwyczajnie sprawdzi się jak narzędzie pracy grafika. Matryca w technice IPS zagwarantuje rewelacyjne odwzorowanie odcieni i szerokie kąty widzenia, a rozdzielczość 4K oznacza, że na ekranie zmieści się 4 raz więcej danych więcej aniżeli na ekranie z rozdzielczością Full HD. Monitor został wyekwipowany w trzy cyfrowe wejścia sygnału: DVI, HDMI i DisplayPort oraz hub USB. Stopka z regulacją wysokości i funkcją PIVOT zagwarantuje obszerny zakres regulacji położenia ekranu.

Rozdzielczość 4K

Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, cechuje się czterokrotnie obszerniejszą liczbą pikseli w kontraście do powszechnie stosowanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

IPS

technika IPS zagwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie odcieni i większe kąty widzenia najszczególniej lubiana technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Wygląd - ultra slim

Monitory z kolekcji Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie sugerowane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.

Redukcja niebieskiego światła

Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje zastosowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najistotniej niezdrowe dla oczu.

W trosce o zdrowie naszych oczu

technika Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najmocniej niezdrowe dla oczu.

Funkcja PIVOT

Stopka z regulacją wysokości zezwala na dobranie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu zezwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Głośniki i wejście słuchawkowe

Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.

Zero martwych pikseli

W dbałości o najwyższą jakość swych produktów producent iiyama gwarantuje całkowitą bezusterkowość swojego sprzętu proponując 30-dniową ochronę zero martwych pikseli. Jeśli jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu zauważysz na matrycy martwy piksel, wówczas iiyama wymieni Twój monitor na nowy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.