Menu

LED Iiyama XUB3490WQSU

Cechy produktu

  • Producent Iiyama 
  • Przekątna ekranu 34 "
  • Rozdzielczość 3440 x 1440 
  • Funkcje pivot, wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 5 ms
  • Jasność ekranu 320 cd/m2
  • Pobór mocy 52.3 W
  • Kontrast 5000000:1 
  • Wysokość 82.7 cm
  • Szerokość 82.7 cm

Opis

ProLite XUB3490WQSU-B1

34-calowy monitor ULTRA WIDE z matrycą IPS i stopką z regulacją wysokości

iiyama XUB3490WQSU to 34-calowy monitor LED zaopatrzony w najnowszej generacji matrycę IPS gwarantującą wyśmienite odwzorowanie kolorów, duże kąty widzenia i prędki czas reakcji. Panel ma proporcje ekranu 21:9, co w połączeniu z rozdzielczością UWQHD (3440 x 1440) i dostępem do funkcji PiP (picture-in-picture) gwarantuje powierzchnię roboczą wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku wyświetlaczów i daje wyjątkowo spore możliwości organizacji swojego pulpitu. Iiyama XUB3490WQSU to nadzwyczajny monitor dla programistów, realizatorów dźwięku i obrazu, projektantów, lecz także dla poszukujących nowych wrażeń graczy. To po prostu supermonitor, który pasuje tak do pracy, jak i do zabawy.

IPS

technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia najszczególniej modna technika TN. Obraz będzie wyglądał poprawnie niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

ULTRA WIDE - UWQHD

Rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) zagwarantuje powierzchnię roboczą wcześniej uzyskiwaną jedynie w sytuacji połączenia kliku ekranów i daje bardzo pokaźne możliwości organizacji swego pulpitu.

W trosce o zdrowie naszych oczu

technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zaimplementowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najmocniej niezdrowe dla oczu.

Black Tuner

The users can adjust the brightness and the dark shades with the Black Tuner, giving greater viewing performance in shadowed areas and helping to spot the enemy earlier.

ACR

Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która samoczynnie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

Klasa energetyczna (EU)

Zgodnie z rozporządzeniem (EU) 1062/2010.
*W oparciu o telewizor pracujący 4 godziny dziennie przez 365 dni w roku. Rzeczywiste zużycie zależy od faktycznego wykorzystywania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.