Menu

LED LG 24GL600F-B

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
  • Czas reakcji 1 ms
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 
  • Wysokość 33.3 cm
  • Szerokość 55.6 cm

Opis

24" Monitor LG wytworzony do wygrywania

By być zawsze o krok przed przeciwnikiem,zobaczyć go w ciemnościach,skrupulatnie wycelować, żeby zwyciężyć. Każda funkcja nowego monitora LG to staranne narzędzie w Twoich rękach, zaprojektowane tak by Twoja dominacja na polu bitwy stała się niepodważalna. LG 24GL600F to wypróbowany kompan Twoich batalii, który za każdym razem Cię wesprze w trudnej chwili wystarczy, ze zaprosisz go na swoje biurko.

144Hz - Ultraszybki czas odświeżania dla płynnej gry. Doświadcz płynnej, stabilnej rozgrywki w tempie 144Hz z zachowaniem wysokiej jakości obrazu bez rozmyć i powidoków..

1ms Motion Blur Reduction - Dla uzyskania pełnej płynności rozgrywki monitor wytwarza efekt jaki można porównać do wyświetlenia 240 klatek filmu, co produktywnie eliminuje powidoki i ogranicza rozmycie obrazu. Ulepsza się także czas reakcji zapewniając ultra płynną rozgrywkę z czasem odświeżania zredukowanym do 1ms.
Czas reakcji poniżej 1 ms można uzyskać tylko przy włączonym trybie 1ms Motion Blur Reduction. Tryb ten jest przystępny tylko przy odświeżaniu 60Hz/100Hz /120Hz/144Hz.

AMD FreeSync z LFC
- technika FreeSync likwiduje rozrywanie i zacinanie obrazu będące rezultatem różnic między prędkością generowania kolejnych klatek poprzez kartę graficzną, a możliwością wyświetlania ich przez monitor. AMDFreeSync zapewnia płynniejszy ruch postaci i innych elementów w grach choćby przy wymagających ustawieniach. Teraz możesz doznać pełni wciągającej rozrywki gdy dasz się porwać walce w świecie wyzwolonym z niedoskonałości obrazu, przesunięć i szarpania bez konieczności wymiany karty graficznej.
Karta graficzna musi wspierać technologię AMD FreeSync.

Dynamic Action Sync - Gdy jest włączony tryb Dynamic Action Sync, Twoje oko uchwyci w czasie rzeczywistym każdy moment akcji. Zminimalizowane opóźnienie sygnału wejściowego pozwoli Ci na bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację w grze. Teraz możesz w optymalnej chwili wydawać komendy decydujące o zwycięstwie!

Black Stabilizer - zapewni Ci pełną widoczność, nawet gdy przemierzasz choćby najciemniejsze lokacje. Automatycznie wykryte ciemne obszary zostaną rozjaśnione na tyle, że nie tracąc nic z klimatu rozgrywki, bez trudu odszukasz wrogów kryjących się w zasadzce. Gdy zaś scena stanie się zbyt jasna, np podczas wybuch granatu błyskowego, monitor częściowo wygasi efekt prześwietlenia, tak groźnego dla graczy FPS. Funkcja ta w pełni rozwija skrzydła zwłaszcza w grach RTS. Teraz możesz w w pełni zsynchronizować swe zmysły z grą żeby osiągnąć zwycięstwo choćby w najszybszych grach.

Crosshair
- Dodatkowy celownik generowany przez monitor w samym środku ekranu. Pozwala na prędki i staranne oddanie strzału, wszędzie tam gdzie liczy się każdy ułamek sekundy, a dostęp do celownika w grze jest utrudniony albo wręcz nie ma go wcale.

OnScreen Control & My Display Preset - Menu ekranowe OnScreen Control pozwala kilkoma kliknięciami myszy regulować ustawienia obrazu, a wszystko to bez dotykania monitora. Opcja My Display Presets umożliwia przypisanie jednostkowych ustawień monitora do konkretnych aplikacji. Teraz nie musisz już zawsze wybierać stosownych ustawień ekranu.

Flicker Safe - Nowa technika LG broni oczy przed wyczerpującym migotaniem i nadmiarem męczącego niebieskiego światła. Innowacyjne sterowania podświetleniem praktycznie likwiduje męczący oczy efekt migotania obrazu. Aby skorzystać z tego systemu starczy jedno, proste kliknięcie. Rozwiązanie to pozwala na komfortową, wielogodzinną zabawę i pracę z monitorem.

Reader mode - W tym trybie zostaje zredukowana emisja światła niebieskiego, dzięki czemu obraz staje się cieplejszy, co zapewnia trafne warunki do czytania i obniża zmęczenie oczu. Tylko jedno dotknięcie przycisku dzieli Cię od dostrojenia monitora w sposób gwarantujący komfortowe czytanie choćby przez niemało godzin dziennie.

SMART Energy Saving - Monitor LG LED wyświetla jasny obraz bez utraty jego jakości choćby gdy oszczędzasz energię korzystając z funkcji SUPER Energy Saving. Dzisiaj możesz oszczędzić jeszcze więcej energii aniżeli było to możliwe w konwencjonalnych monitorach LED i to przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.