Menu

LED LG 24TN510S-PZ

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Monitor z funkcją TV Telewizor i monitor w jednym Monitor-telewizor LED LG, który może służyć równocześnie jako telewizor jak i monitor komputerowy, to nowy sposób łączenia technologii ze stylem życia. Postaw na fantastyczny obraz Rozdzielczość HD uwypukla fantastyczną jakość obrazu, charakteryzującą się świetnymi kolorami, a także idealnym kontrastem i perfekcyjną ostrością.

Czysty obraz pod szerokim kątem Monitor-telewizor LG odznacza się szerokim kątem widzenia w poziomie i pionie i genialnym odwzorowaniem kolorów. Zobaczysz ten sam obraz niezależnie od tego, czy stoisz czy siedzisz.

dostatek doświadczeń Głośniki gwarantują realistyczny dźwięk stereo w filmach i grach. Dzięki zastosowanym dwóm głośnikom stereo o mocy 5 W nie ma zapotrzebowania stawiania dodatkowych głośników obok monitora. WebOS bardziej inteligentny Z systemem webOS bezproblemowo znajdziesz ulubioną treść, np.

gry lub usługi strumieniowania. A dzięki przystępnemu w obsłudze pilotowi Magic Remote* szybciej wszystko znajdziesz i będziesz posiadać więcej czasu na zabawę. Rozwiązanie bezprzewodowe Korzystaj z modułu Wi-Fi zastosowanego w monitor z funkcją telewizora.

Urządzenie łatwo zwiążesz z innymi sprzętami. Teraz w prosty sposób możesz oglądać zawartość z różnych innych sprzętów na monitorze a także wyświetlić na obfitym ekranie materiały ze smartfona. Styl i wygoda Możesz zamontować swój monitor z TV w taki sposób, jaki odpowiada wystrojowi wnętrza a przy okazji zaoszczędzić miejsce.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.