Menu

LG 25UM58-P czarny - Możliwość odbioru osobistego w oddziałach w Częstochowie, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Tarnowskich Górach

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 
  • Czas reakcji 5 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Wysokość 60.9 cm
  • Szerokość 60.9 cm
Opis

LG 25UM58-P to panoramiczny monitor asygnowany graczom, wyposażony w wyświetlacz IPS, który zapewnia świetną widoczność niezależnie od kąta patrzenia. Dzięki funkcji LG Black Stabilizer nie przegapisz żadnego wroga - choćby w ciemnych sceneriach.

Korzyści: komfortowa praca i zabawa dzięki przekątnej ekranu wynoszącej 25" Filmy i gry wyglądają rewelacyjnie w rozdzielczości UltraWide Full HD 2560 x 1080 perfekcyjnie realistyczny obraz o żywych kolorach dzięki matrycy IPS Szerszy wyświetlacz i większe pole widzenia dzięki formatowi 21:9 Brak efektu smużenia zagwarantuje czas reakcji 5 ms Monitor podłączysz do komputera przy pomocy dwóm złączom HDMI Chroń oczy przed wyczerpującym migotaniem i nadmiarem męczącego niebieskiego światła korzystając z wbudowanej technice Filcker Safe Tryb Reader Mode redukuje emisję światła niebieskiego, dzięki temu obraz staje się cieplejszy, zapewniając trafne warunki do czytania Funkcje dla graczy zapewniające płynną i bardziej widowiskową rozgrywkę Spełnienie marzeń graczy Ultrapanoramiczny ekran zagwarantuje zupełnie nowe możliwości wynikające z nieporównanej dotąd szerokości pola widzenia.

Także w grach. Gry ewoluują osiągając coraz wyższy stopień realizmu, dlatego monitor do takiej rozrywki musi być zaopatrzony w matrycę o formacie 21:9. UltraWide 21:9 UltraWide oznacza fascynujący, panoramiczny obraz.

Nasz format 21:9 UltraWide umożliwia uzyskanie ultra-panoramicznego obrazu, który wypełnia całe pole widzenia. Matryca LG 21:9 pozwala zaznać niespotykanych dotąd wrażeń wzrokowych, nieosiągalnych dla dotychczasowych monitorów o formacie 16:9.

Dla entuzjasty gier, szerszy wyświetlacz to nie tylko obszerniejsza powierzchnia ekranu. lepsze zaplanowanie ataku, ponieważ nowy format obrazu pozwala zobaczyć więcej działań przeciwnika. Czy do gier nadal używasz monitora 16:9? dzisiaj już wiesz, jak dużo tracisz.

Najwyższy poziom realizmu dzięki żywym kolorom Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym, takim jak panel IPS 21:9 UltraWide z ponad 99% pokrycia palety odcieni sRGB, gry powodują pokaźniejszą radość. Nowy monitor gwarantuje energiczniejsze, bardziej fascynujące wrażenia, a także zadziwia efektywnością.

wielkie pole widzenia na 29-calowym ekranie o formacie 21:9, panel IPS oraz ponad 99% pokrycia palety odcieni sRGB rewelacyjnie realistyczny obraz o żywych kolorach. Zachwycająca jakość dynamicznego obrazu to nie tylko przyjemne wrażenia wzrokowe, lecz także pokaźniejsze szanse na zwycięstwo w grach z bogatą grafiką.

Tryb Dynamic Action Sync oraz Stabilizator czerni Opóźnienie sygnału wejściowego niejednokrotnie decyduje o zwycięstwie lub przegranej, zwłaszcza w przypadku gier z bogatą grafiką. Tryb Dynamic Action Sync w monitorze UM58 minimalizuje opóźnienia, zezwalając na natychmiastowe atakowanie przeciwnika, co ma ogromne znaczenie w grach RTS.

Dzięki trybowi Dynamic Action Sync można w pełni zsynchronizować zmysły z wydarzeniami na ekranie, choćby podczas gier z najszybszą akcją. Stabilizator czerni zapewnia graczom całkowitą widoczność choćby w przypadku scen rozgrywających się w zupełnej ciemności.

Funkcja ta samoczynnie rozpoznaje najciemniejszy obszar i rozjaśnia go, tak aby dało się dojrzeć wrogów przyczajonych w ciemności. W dodatku, łagodzi rozbłyski granatów hukowych rzucanych poprzez atakującego przeciwnika.

Dlaczego zrezygnować z takiej przewagi? * Na potrzeby ilustracji zmieniono/uwydatniono niektóre fragmenty obrazu. Tryb gier Tryb gier nietrudne dostosowywanie oraz przełączanie ustawień, tak aby uzyskać obraz słuszny dla danego gatunku gier.

zagwarantuje prędki dostęp do ustawień indywidualnych i fabrycznie skonfigurowanych do gier FPS i RTS. Aby włączyć ustawienia dostosowane do gry, starczy wyciągnąć rękę i dotknąć joystick monitora.

element ten znajduje się tuż pod ekranem monitora, dzięki czemu ustawienia można przełączać w mgnieniu oka, znacznie powiększając swoje szanse na zwycięstwo. Ale tym trikiem nie musisz się chwalić... Praca może być ciekawa jak rozgrywka Funkcja Screen Split to poszerzona funkcjonalność ekranu i komfort pracy wielozadaniowej.

teraz możesz luźno przystosować podział ekranu do swoich potrzeb. Nowoczesne opcje obejmują aż 14 ustawień, w tym 4 przeróżne konfiguracje trybu „obraz w obrazie”. Dzięki trybowi „obraz w obrazie” można równocześnie pracować na głównym ekranie oraz oglądać film w minimalnym oknie wyświetlanym na tle podstawowego obszaru.

OnScreen ControlFunkcja ta pozwala kilkoma kliknięciami, bez dotykania monitora, regulować ustawienia obrazu. Opcja My Display Presets umożliwia przypisanie jednostkowych ustawień monitora do solidnych aplikacji.

dzisiaj nie musisz już za każdym razem wybierać optymalnych ustawień ekranu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.