Menu

LED LG 27GN600-B

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Niesamowita szybkośćTechnologia IPS 1 ms osiąga prędkość porównywalną z matrycami TN, dzięki temu ogranicza do minimum poświatę i gwarantuje całkiem nowe wrażenia w grach. Zmieniaj reguły gryLG UltraGear to wyjątkowo innowacyjny sprzęt, który zwiększy Twoje szanse na wygraną.

Płynny ruch w grachBardzo obszerna szybkość odświeżania 144 Hz pozwala momentalnie zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, iż obraz jest płynny. Dzięki czemu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej wykrywać cele.

Realistyczne wrażenia z technologią True ColorTen monitor obsługuje technologię HDR10 z 99% pokryciem gamy sRGB (typ.), dzięki temu gwarantuje realistyczny i wciągający obraz z idealnymi kolorami i kontrastem.

pozwala na podziwianie palety barw zaprojektowanej poprzez twórcę każdej gry. Zgodność z G-Sync potwierdzona poprzez NVIDIAMonitor 27GN600 został przetestowany i oficjalnie sprawdzony poprzez NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync.

Ogranicza efekt rozrywania i zacinania, dzięki temu gwarantuje płynny obraz znakomity do grania nawet w najszybsze gry. Czystszy, płynniejszy i szybszyTechnologia FreeSync Premium gwarantuje płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach.

Minimalizuje rozrywanie i zacinanie obrazu. Postaw na elegancję, szyk i wciągającą rozrywkęWzbogać swoje wrażenia wizualne podczas gry za pomocą ładnego wzornictwa i praktycznie pozbawionego ramek ekranu.

Podstawkę można regulować, aby ustawić monitor pod dogodnym kątem do grania. Szybsze reagowanie na przeciwnikówTechnologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach.

Zaatakuj pierwszy w ciemnościFunkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i prędkim uciekaniu przed eksplozjami.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.