Menu

LG 29UM69G czarny - Możliwość odbioru osobistego w oddziałach w Częstochowie, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Tarnowskich Górach

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 1 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Wysokość 41.4 cm
  • Szerokość 70.3 cm

Opis

29" niespotykanych wrażeń w grach aby być za każdym razem o krok przed przeciwnikiem,dostrzec go w ciemnościach,precyzyjnie wycelować, aby zwyciężyć. Każda funkcja nowego monitora LG to precyzyjne narzędzie w Twoich rękach, zaprojektowane tak, żeby Twoja dominacja na polu bitwy stała się niepodważalna.

LG 29UM69G to wypróbowany kompan Twoich batalii, który za każdym razem Cię wesprze w skomplikowanej chwili – starczy, ze zaprosisz go na swoje biurko. 1ms Motion Blur Reduction – Dla uzyskania pełnej płynności rozgrywki monitor wytwarza efekt jaki można porównać do wyświetlenia 240 klatek filmu, co efektywnie usuwa powidoki i ogranicza rozmycie obrazu.

ulepsza się jeszcze czas reakcji zapewniając ultra płynną rozgrywkę z czasem odświeżania zredukowanym do 1ms. AMD FreeSync™ - technika ta rozpoczęła zupełnie nową epokę obrazu. Teraz możesz odczuć pełni wciągającej rozrywki gdy dasz się porwać walce w wykrzywionym, UltraPanoramicznym świecie wyzwolonym z niedoskonałości obrazu, przesunięć i szarpania.

Dynamic Action Sync – Gdy jest włączony tryb Dynamic Action Sync, Twoje oko uchwyci w czasie rzeczywistym każdy moment akcji. Zminimalizowane opóźnienie sygnału wejściowego pozwoli Ci na bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację w grze.

teraz możesz w odpowiedniej chwili wydawać komendy decydujące o zwycięstwie! Black Stabilizer & Dynamic Action Sync - Black Stabilizer zagwarantuje Ci całkowitą widoczność, choćby gdy penetrujesz najciemniejsze lokacje.

samoczynnie wykryte ciemne obszary zostaną rozjaśnione na tyle, iż nie tracąc nic z klimatu rozgrywki, bez trudu odszukasz wrogów kryjących się w zasadzce. Gdy zaś scena stanie się zbyt jasna, np w trakcie wybuch granatu błyskowego, monitor częściowo wygasi efekt prześwietlenia, tak groźnego dla graczy FPS.

Opóźnienie związane z tzw. Input lag to często granica pomiędzy zwycięstwem a porażką. Dlatego powstał Dynamic Action Sync (DAS Mode), który usuwa to frustrujące zjawisko zezwalając natychmiastowe reagować na energicznie zmieniającą się sytuację w grze.

Funkcja ta w pełni rozwija skrzydła zwłaszcza w grach RTS. Dzisiaj możesz w w pełni zsynchronizować swe zmysły z grą by osiągnąć zwycięstwo nawet w najszybszych grach. Crosshair – Dodatkowy celownik generowany poprzez monitor w samym środku ekranu.

zezwala na szybki i precyzyjne oddanie strzału, wszędzie tam gdzie liczy się każdy ułamek sekundy, a dostęp do celownika w grze jest utrudniony albo wręcz nie ma go wcale. Naturalne barwy IPS – monitor LG IPS gwarantuje niesamowitą jakość obrazu, zapewniającą czysty obraz i żywe, naturalne odcienie niezależnie od kąta, pod którym patrzysz na wyświetlacz.

genialnie odwzorowane, naturalne kolory generowane poprzez matryce LG IPS pozwalają wprost zanurzyć się w oglądanym obrazie. Picture Mode - Funkcja ta daje możliwość wyboru ustawień monitora, zoptymalizowanych dla gier rodzaju FPS i RTS.

Predefiniowane ustawienia prawidłowe skonfigurowanie monitora z uwzględnieniem cech typowych dla wymienionych typów rozgrywki. Jedno proste dotknięcie dżojstika, umieszczonego na dole monitora a Twój ekran rewelacyjnie dostosuje się do gry.

prędki i prosty sposób wyboru i zmiany rodzaju rozgrywki rozszerza Twoje szanse na ostateczne zwycięstwo!. Gry 21:9 - Coraz więcej sympatyków gier docenia potęgę emocji wyzwalanych poprzez obraz o formacie 21:9.

Większość z nich uważa, iż format 21:9 ulepszone pole widzenia, dzięki czemu obraz nabiera realizmu. Niektórzy obawiają się jednak, czy na rynku pojawi się wystarczająco dużo gier dopasowanych do monitorów o formacie 21:9.

Producenci gier bez wątpienia nadążają za postępem technologicznym i oferują coraz więcej tytułów przypasowanych do formatu 21:9. Starczy spojrzeć na poniższą listę gier. Są na niej najlepsze światowe hity oraz gry cieszące się od lat niesłabnącą popularnością.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.