Menu

LED LG 29UM69G

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 
  • Czas reakcji 1 ms

Opis

29" niezrównanych wrażeń w grach by być zawsze o krok przed przeciwnikiem,dostrzec go w ciemnościach,starannie wycelować, żeby zwyciężyć. Każda funkcja nowego monitora LG to skrupulatne narzędzie w Twoich rękach, zaprojektowane tak, by Twoja dominacja na polu bitwy stała się niepodważalna.

LG 29UM69G to wypróbowany kompan Twoich batalii, który za każdym razem Cię wesprze w nieprzystępnej chwili – wystarczy, ze zaprosisz go na swoje biurko. 1ms Motion Blur Reduction – Dla uzyskania pełnej płynności rozgrywki monitor tworzy efekt jaki można porównać do wyświetlenia 240 klatek filmu, co skutecznie usuwa powidoki i ogranicza rozmycie obrazu.

polepsza się w dodatku czas reakcji zapewniając ultra płynną rozgrywkę z czasem odświeżania zredukowanym do 1ms. AMD FreeSync™ - technologia ta rozpoczęła zupełnie nową epokę obrazu. Teraz możesz odczuć pełni wciągającej rozrywki gdy dasz się porwać walce w wykrzywionym, UltraPanoramicznym świecie wyzwolonym z niedoskonałości obrazu, przesunięć i szarpania.

Dynamic Action Sync – Gdy jest włączony tryb Dynamic Action Sync, Twoje oko uchwyci w czasie rzeczywistym każdy moment akcji. Zminimalizowane opóźnienie sygnału wejściowego pozwoli Ci na bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację w grze.

teraz możesz w optymalnej chwili wydawać komendy decydujące o zwycięstwie! Black Stabilizer & Dynamic Action Sync - Black Stabilizer zapewnia Ci całkowitą widoczność, nawet gdy penetrujesz najciemniejsze lokacje.

samoczynnie wykryte ciemne obszary zostaną rozjaśnione na tyle, że nie marnując nic z klimatu rozgrywki, bez trudu wynajdziesz wrogów kryjących się w zasadzce. Gdy zaś scena stanie się zbyt jasna, np w trakcie wybuch granatu błyskowego, monitor częściowo wygasi efekt prześwietlenia, tak groźnego dla graczy FPS.

Opóźnienie związane z tzw. Input lag to często granica między zwycięstwem a porażką. Dlatego powstał Dynamic Action Sync (DAS Mode), który likwiduje to frustrujące zjawisko pozwalając natychmiastowe reagować na intensywnie zmieniającą się sytuację w grze.

Funkcja ta w pełni rozwija skrzydła zwłaszcza w grach RTS. Teraz możesz w w pełni zsynchronizować swe zmysły z grą żeby osiągnąć zwycięstwo choćby w najszybszych grach. Crosshair – Dodatkowy celownik generowany poprzez monitor w samym środku ekranu.

pozwala na prędki i dokładne oddanie strzału, wszędzie tam gdzie liczy się każdy ułamek sekundy, a dostęp do celownika w grze jest utrudniony albo wręcz nie ma go wcale. Naturalne odcienie IPS – monitor LG IPS zagwarantuje niesamowitą jakość obrazu, zapewniającą czysty obraz i żywe, naturalne kolory niezależnie od kąta, pod którym patrzysz na wyświetlacz.

wspaniale odwzorowane, naturalne barwy generowane przez matryce LG IPS pozwalają wprost zanurzyć się w oglądanym obrazie. Picture Mode - Funkcja ta daje możliwość wyboru ustawień monitora, zoptymalizowanych dla gier typu FPS i RTS.

Predefiniowane ustawienia poprawne skonfigurowanie monitora z uwzględnieniem cech typowych dla wymienionych rodzajów rozgrywki. Jedno proste dotknięcie dżojstika, umieszczonego u dołu monitora a Twój ekran wyśmienicie przypasuje się do gry.

prędki i prosty sposób wyboru i zmiany rodzaju rozgrywki rozszerza Twoje szanse na ostateczne zwycięstwo!. Gry 21:9 - Coraz więcej zwolenników gier docenia potęgę emocji wyzwalanych przez obraz o formacie 21:9.

Większość z nich uważa, że format 21:9 ulepszone pole widzenia, dzięki temu obraz nabiera realizmu. Niektórzy obawiają się jednak, czy na rynku pojawi się wystarczająco dużo gier przypasowanych do monitorów o formacie 21:9.

Producenci gier bez dwóch zdań nadążają za postępem technologicznym i oferują coraz więcej tytułów przypasowanych do formatu 21:9. Starczy spojrzeć na poniższą listę gier. Są na niej najkorzystniejsze światowe hity, a także gry cieszące się od lat niesłabnącą popularnością.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.