Menu

LED LG 29WN600-W

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 
  • Funkcje wbudowane głośniki 

Opis

Ulepsz swoje domowe biuroMonitor UltraWide Full HD (2560 x 1080) 21:9 zagwarantuje o 33% więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki czemu umożliwia wygodny udział w webinariach z większą liczbą uczestników i komfortowe przeglądanie tworzyw.

Lekcje przez internet z szerokim polem widzeniaZamień znaczny ekran monitora w wirtualną klasę, w której skutecznie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania. Koniec z ciągłym przełączaniem okienWyświetl raporty i arkusze informacji obok siebie, żeby móc je wygodnie oglądać bez przełączania się pomiędzy oknami.

Szczegółowy kontrastMonitor ten zaopatrzono w technikę HDR 10 (high dynamic range), która przekracza możliwości w zakresie przetwarzania odcieni i jasności tradycyjnych monitorów, zezwalając w pełni zrealizować wizję artysty na ekranie.

Prawdziwe kolory i obfity kąt patrzeniaMonitor LG IPS gwarantuje wyjątkowo precyzyjne odwzorowanie kolorów. Szerszy kąt patrzenia powoduje, iż monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy barw sRGB.

mnogość doświadczeńTen szykowny w swej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron pozwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego rewelacyjnym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO z głośników stereo o mocy 7 W.

Sterowanie przy pomocy paru kliknięćZa pomocą kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą albo zdefiniować podstawowe ustawienia monitora. Troska o oczyFunkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu i generuje bardziej wygodne warunki pracy dla oczu dzięki trybowi Reader Mode, w którym temperatura barwowa ekranu staje się zbliżona do papieru.

Czysty i płynny obrazTechnologia AMD FreeSync zagwarantuje graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości choćby w dynamicznych grach. Technologia AMD Radeon FreeSync kompletnie eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu.

Szybsze reagowanie na przeciwnikówTechnologia Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki temu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Zaatakuj pierwszy w ciemnościUnikaj snajperów kryjących się w ciemności i momentalnie uciekaj przed eksplozjami skuteczniejsze celowanieCel jest ustawiony na środku, co upraszcza trafienie.

Prostota i wygodaEkran pozbawiony ramek z 3 stron i rozciągliwa regulacja przechyłu wielkiego ekranu, która zezwala na znalezienie optymalnej pozycji.Model: 29WN600-WAkcesoria w pakiecie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe właściwości: dane o gwarancji:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.