Menu

LED LG 29WN600

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Ulepsz swoje domowe biuro
Monitor UltraWide Full HD (2560 x 1080) 21:9 zapewnia o 33% więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki czemu umożliwia wygodny udział w webinariach z obszerniejszą liczbą uczestników i komfortowe przeglądanie materiałów.

Lekcje poprzez internet z szerokim polem widzenia
Zamień wielki ekran monitora w wirtualną klasę, w której efektywnie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania.

Koniec z ciągłym przełączaniem okien
Wyświetl raporty i arkusze danych obok siebie, żeby móc je komfortowo oglądać bez przełączania się między oknami.

Szczegółowy kontrast
Monitor ten zaopatrzono w technikę HDR 10 (high dynamic range), która przekracza możliwości w zakresie przetwarzania barw i jasności tradycyjnych monitorów, pozwalając w pełni zrealizować wizję artysty na ekranie.

Prawdziwe kolory i obszerny kąt patrzenia
Monitor LG IPS gwarantuje wyjątkowo dokładne odwzorowanie barw. Szerszy kąt patrzenia powoduje, iż monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy barw sRGB.

mnogość doświadczeń
Ten stylowy w swej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron zezwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego perfekcyjnym dopełnieniem jest dźwięk w technice MAXXAUDIO z głośników stereo o mocy 7 W.

Sterowanie przy pomocy paru kliknięć
za pomocą kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą albo zdefiniować podstawowe ustawienia monitora.

Troska o oczy
Funkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu i generuje bardziej komfortowe warunki pracy dla oczu dzięki trybowi Reader Mode, w którym temperatura barwowa ekranu staje się zbliżona do papieru.

Czysty i płynny obraz
technologia AMD FreeSync zagwarantuje graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Technika AMD Radeon FreeSync w całości usuwa rozrywanie i zacinanie obrazu.

Szybsze reagowanie na przeciwników
technologia Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki czemu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Zaatakuj pierwszy w ciemności
Unikaj snajperów kryjących się w ciemności i momentalnie uciekaj przed eksplozjami

Skuteczniejsze celowanie
Cel jest ustawiony na środku, co usprawnia trafienie.

Prostota i wygoda
ekran pozbawiony ramek z 3 stron i sprężysta regulacja przechyłu znacznego ekranu, która zezwala na znalezienie trafnej pozycji.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.