Menu

Lg electronics monitor 55xs2e 2500cd/m2

Cechy produktu
  • Producent LG 
Opis

Wysoka jasność

obfita jasność 2500 cd/m powoduje, że urządzenia z kolekcji XS prezentują wyraźny obraz i przyciągają uwagę, co jest pożądaną cechą wszelkich ekranów zewnętrznych.

Widoczność przez okulary z polaryzacją


QWP (Quarter Wave Plate) zagwarantuje wyraźny obraz nawet przy oglądaniu przez okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

Brak wentylatora


Wyeliminowanie potrzeby używania wentylatora chłodzącego powoduje, że urządzenia z linii XS są świetnym wyborem do wnętrz. Poziom emisji hałasu wynosi poniżej 25 dB, czyli jest niższy w trakcie codziennej rozmowy.

Smukły zarys


Dzięki cienkiej konstrukcji urządzenia z serii XS zajmują mniej miejsca, co pozwala oszczędzić przestrzeń wewnątrz.

Inteligentna platforma webOS

Czterordzeniowy układ SoC (System-on-Chip) może wykonywać kilka zadań jednocześnie bez dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. W dodatku platforma webOS 3.0 z intuicyjnym interfejsem użytkownika i nieskomplikowanymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest samoczynnie regulowana w zależności od światła otoczenia. W słoneczny dzień ekran staje się jaśniejszy, aby był lepiej widoczny, gdy natomiast robi się ciemno, ekran ciemnieje, żeby oszczędzać energię.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.