Menu

LG Monitor 29WN600 29'' UltraWide WFHD IPS HDR10

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Ulepsz swoje domowe biuro
Monitor UltraWide Full HD (2560 x 1080) 21:9 zagwarantuje o 33% więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami Full HD. Dzięki temu umożliwia komfortowy udział w webinariach z pokaźniejszą liczbą uczestników i komfortowe oglądanie materiałów.

Lekcje przez internet z szerokim polem widzenia
Zamień wielki wyświetlacz monitora w wirtualną klasę, w której sprawnie uporządkujesz wszystkie podręczniki, lekcje, rozmowy i wyszukiwania.

Koniec z ciągłym przełączaniem okien
Wyświetl raporty i arkusze informacji obok siebie, żeby móc je wygodnie oglądać bez przełączania się pomiędzy oknami.

Szczegółowy kontrast
Monitor ten wyekwipowano w technikę HDR 10 (high dynamic range), która przekracza możliwości w zakresie przetwarzania kolorów i jasności konwencjonalnych monitorów, pozwalając w pełni zrealizować wizję artysty na ekranie.

Prawdziwe barwy i wielki kąt patrzenia
Monitor LG IPS zapewnia wyjątkowo skrupulatne odwzorowanie barw. Szerszy kąt patrzenia sprawia, iż monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy kolorów sRGB.

obfitość doświadczeń
Ten szykowny w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron pozwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego nadzwyczajnym dopełnieniem jest dźwięk w technice MAXXAUDIO z głośników stereo o mocy 7 W.

Sterowanie przy pomocy paru kliknięć
przy pomocy kilku kliknięć myszką, można podzielić przestrzeń roboczą lub zdefiniować podstawowe ustawienia monitora.

Troska o oczy
Funkcja Flicker Safe redukuje niewidoczne miganie ekranu i buduje bardziej wygodne warunki pracy dla oczu dzięki trybowi Reader Mode, w którym temperatura barwowa ekranu staje się zbliżona do papieru.

Czysty i płynny obraz
technika AMD FreeSync zagwarantuje graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Technologia AMD Radeon FreeSync w całości eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu.

Szybsze reagowanie na przeciwników
technologia Dynamic Action Sync minimalizuje opóźnienie na wejściu, dzięki temu na ekranie wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Zaatakuj pierwszy w ciemności
Unikaj snajperów kryjących się w ciemności i ekspresowo uciekaj przed eksplozjami

Skuteczniejsze celowanie
Cel jest ustawiony na środku, co ułatwia trafienie.

Prostota i wygoda
ekran pozbawiony ramek z 3 stron i rozciągliwa regulacja przechyłu szerokiego ekranu, która zezwala na znalezienie trafnej pozycji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.