Menu

Monitor Asus 27" TUF GAMING VG27VH1B VGA HDMI głośniki

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Rozdzielczość 1980 x 1080 x 
  • Funkcje wbudowane głośniki 

Opis

Monitor gamingowy ASUS TUF GAMING VG27VH1B 27" TUF GAMING VG27VH1B TUF GAMING VG27VH1B to 27-calowy monitor z wykrzywionym ekranem Full HD (1920x1080px) i ultraszybkim odświeżaniem ekranu 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i użytkownikach poszukujących immersyjnej rozgrywki.

Wszystkie te specyfikacje robią oczywiście obfite wrażenie,najistotniej ekscytująca funkcja oferowana przez VG27VH1B nie została jeszcze wymieniona. Jego imponujący zakrzywiony ekran proponuje częstotliwość odświeżania 165 Hz oraz obsługuje technologię Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium) – dla ekstremalnie płynnej rozgrywki bez efektów „tearingu" (rozrywania klatki) i „stutteringu" (przycinania płynności).

wyświetlacz 27-calowy z immersyjnym zakrzywieniem zaimplementowana w monitorze TUF Gaming VG27WQ1B 27-calowa matryca Full HD (1920 x 1080 px) zapewnia olśniewające efekty wizualne z praktycznie każdego kąta oglądania, a zakrzywienie 1500R zapewnia, iż każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Twoich oczu.

dzięki temu udało się zapewnić jeszcze większy komfort oglądania – choćby w trakcie przez długi czas – a Ty możesz radować się oglądaniem choćby pod szczególnie ostrym kątem przy mniejszym zniekształceniu obrazu i redukcji zmian koloru podczas grania i oglądania filmów.

Częstotliwość odświeżania 165 Hz Częstotliwość odświeżania 165 Hz oferowana przez monitor TUF Gaming VG27VH1B eliminuje denerwujące lagi i efekty rozmycia ekranu, a Ty uzyskujesz przewagę w takich grach jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego, a także gry sportowe.

Dzięki tak ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki, co pozwala na Ci natychmiastowe reagowanie na akcję wyświetlaną na ekranie.

Z tym monitorem zawsze uderzasz wcześniej aniżeli przeciwnicy. Arcytrudnie niskie rozmywanie Monitor VG27VH1B jest wyekwipowany w najnowszą, luksusową technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która zezwala na uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń i efektów rozmycia ruchu.

dzięki temu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka bardziej płynna i responsywna. Technika ASUS Shadow Boost rozjaśnia ciemne obszary w świecie rozgrywki bez nadmiernego naświetlania jasnych stref.

Nie tylko poprawia to ogólne wrażenia podczas oglądania,też ułatwia dostrzeganie wrogów w ukrytych, ciemnych częściach mapy. GamePlus ekskluzywny, zintegrowany klawisz skrótu GamePlus proponuje udoskonalenia w środku rozgrywki, dzięki którym zapewnisz sobie jeszcze lepsze wrażenia podczas gry.

Funkcja ta została opracowana z uwzględnieniem opinii zwrotnych od profesjonalnych graczy i pozwala im ona na ćwiczenie i doskonalenie swych umiejętności. Technologia ASUS GameVisual oferuje siedem wstępnie zdefiniowanych trybów wyświetlania w celu zoptymalizowania parametrów obrazu dla różnorodnego typu treści.

Tę wyjątkową funkcję można z łatwością aktyw...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.